Strona glowna » Informacje » Wydarzenia » Otwarcie na Pięknej 44


 

Centrum Wellderm już w Warszawie


Stolica zyskała nowy piękny adres. Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm rozpoczęło działalność w Warszawie. Na oficjalne otwarcie zaprosiliśmy dziennikarki najpopularniejszych kobiecych magazynów oraz przedstawicieli firmy Croma.


Warszawska siedziba Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm mieści się przy ul. Pięknej 44. To kolejne po Wrocławiu miejsce na urodowej mapie Polski, w którym pod opieką doświadczonych specjalistów dermatologów można kompleksowo zadbać o zdrowie skóry.


-Tylko zdrowa skóra może być naprawdę piękna – mówiła podczas otwarcia dr Agnieszka Bliżanowska, pomysłodawczyni i założycielka Centrum WelDerm. – Dlatego w WellDerm wszyscy jesteśmy dermatologami. Jako specjaliści potrafimy skutecznie diagnozować złożone potrzeby skóry w różnym wieku i proponować naszym pacjentom kompleksowe, indywidulane rozwiązania – przekonywała zaproszonych gości.


Podczas uroczystości Centrum WellDerm zaprezentowało wyniki unikatowego raportu ,,Polka i medycyna estetyczna” przygotowanego przez pracownię TNS OBOP specjalnie z okazji otwarcia. Spotkanie było również świetną okazją do zaprezentowania szerokiej gamy zabiegów oferowanych przez WellDerm oraz przybliżenia im m.in. takich autorskich metod, jak zabiegu zwalczającego stres oksydacyjny skóry, MezoBotoxu czy techniki modelowania kształtu nosa kwasem hialuronowym. Dr Bliżanowska opowiadała o autorskich planach poprawy wyglądu opracowywanych z myślą o konkretnych pacjentach oraz o nowoczesnym sprzęcie, z którego korzystają lekarze w WellDerm. Dobrym przykładem może być tutaj amerykański laser frakcyjny Lux1540™ firmy Palomar, jeden z najlepszych na świecie, który od stycznia dostępny jest w ofercie Centrum. Urządzenie skutecznie likwiduje blizny i rozstępy, chociaż wykorzystywane jest też w zabiegach odmładzania i likwidacji przebarwień.


Warszawskie otwarcie za nami, teraz pora na zdwojoną pracę, by zadowolonych pacjentek było co najmniej dwa razy więcej!