Teosyal Redensity I - głęboka mezoterapia

ZABIEGI WELLDERM

Teosyal Redensity I - głęboka mezoterapia

Czas zabiegu:

30 - 60 minut

Znieczulenie:

Tak

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

3 zabiegi co 3 tygodnie

zabiegi/teosyal-redensity-i-492603492.jpg

Opis

Jeśli szukasz intensywnej mezoterapii, która dogłębnie nawilży skórę i zadba o jej blask, lekarze WellDerm proponują zabieg z użyciem preparatu Teosyal Redensity I, szwajcarskiego koncernu Teoxane.

Ta ekskluzywna formuła powstała z połączenia wysokiej klasy kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników regeneracyjnych, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry oraz zapewniają ochronę antyoksydacyjną.

Z dumą informujemy, że zastosowaliśmy ten produkt jako pierwsi w Polsce, mam więc najdłuższe doświadczenie w zabiegu z jego użyciem.

W naszej opinii mezoterapia to kosmetyk nowoczesnej kobiety, a także dbającego o siebie mężczyzny. Dzięki temu że za pomocą drobnych iniekcji pokonujemy barierę naskórkową, substancje nawilżające i rewitalizujące docierają od razu tam, gdzie powinny. Masz pewność, że nic się nie zmarnowało.

Teosyal Redensity I® pełen jest dobroczynnych składników, które jednocześnie poprawiają gęstość i nawilżenie skóry.

Wskazania

 • Wiotka, pozbawiona blasku skóra twarzy, dekoltu, szyi 
 • Drobne zmarszczki, wynikające z odwodnienia
 • Skóra palacza
 • Szara i zmęczona cera
 • Starzejąca się skóra wymagająca nawilżenia i poprawy gęstości

Efekty

Już po tygodniu od zabiegu stan twojej skóry poprawia się. Kompatybilne działanie kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów, antyoksydantów i minerałów wyraźnie zwiększa jej nawilżenie. Dzięki intensywnej odbudowie wodnego rezerwuaru skóry, drobne zmarszczki wygładzają się, a redukcja cieni tworzących się wcześniej w ich zagłębieniach przywraca cerze blask. W efekcie twoja twarz odzyskuje wypoczęty i zadbany wygląd. I już wiesz, że mezoterapia to najlepszy kosmetyk.

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie od razu odbudowuje rezerwuary wodne, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i gładka. To ważne, jeśli przypomnisz sobie, jak wygląda więdnące jabłko lub pozbawiona wody, wysuszona śliwka. Dzięki nawodnieniu drobne zmarszczki stają się mniej widoczne, twarz, szyja, dekolt wygładzają się i odzyskują zdolność odbijania światła.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonuje się po uprzednim znieczuleniu za pomocą specjalnego kremu nakładanego na twarz, szyję czy dekolt. Polega na podaniu preparatu śródskórnie w kilkunastu miejscach, tak jak przy mezoterapii. Dla komfortu warto zarezerwować ok. 30 minut na sam zabieg oraz pamiętać o wcześniejszym zgłoszeniu się do centrum (ok. 20 minut przed wizytą) w celu nałożenia znieczulenia przez personel zabiegowy.

Informacje po zabiegu

W miejscach iniekcji mogą się pojawić zaczerwienienia, które przykryjesz je makijażem. Lepiej jednak zrezygnuj z nakładania ciężkiego make-upu w dniu zabiegu. Efekty pozabiegowe znikną po 1-2 dniach.

Przeciwwskazania

 • Stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy
 • Choroby autoimmunologiczne, nowotworowe
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Tendencje do powstawania bliznowców
 • Zakażenia w okolicy zabiegu
 • Ciąża, okres karmienia piersią

Technologia

Teosyal Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowego, który odbudowuje głębokie nawilżenie skóry. Kompleks odnawiający skórę na bazie aminokwasów, anyoskydantów, minerałów i witamin, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, a także reguluje proces gojenia. Preparat ma w składzie znieczulającą lidokainę, co zwiększa komfort mezoterapii.

 

 • Kwas hialuronowy 15mg/g
 •  Kompleks Odnawiający Skórę:

- 8 aminokwasów:

    Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina (stymulują produkcję włókien kolagenu i elastyny)

    Izoleucyna, Leucyna, Walina (regulują gojenie i odbudowę tkanek)

    Arginina (wpływa na prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)

- 3 antyoksydanty

    Glutation (neutralizuje wolne rodniki)

    N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędna w syntezie glutationu)

    Kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża jego aktywność)

- 2 minerały

    Cynk, Miedź (zwiększają namnażanie nowych komórek)

- 1 witamina

    B6 (pożądana w metabolizmie komórek skóry)

Cennik

1 ml 800 PLN
3 ml 1500 PLN