Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zabieg Prophilo - eliksir młodości dla kobiet i mężczyzn.

29 Maja 2019

Kobiecy wygląd to świętość. Nie ulega wątpliwości, że każda z nas chciałaby zatrzymać czas i sprawić aby młody wygląd zatrzymać jak dłużej. Szybkie tempo życia, wszechobecny stres, nieodpowiednia dieta i tryb życia często skracają okres świetności wyglądu każdej z pań. Zabieg preparatem Prophilo ma być skuteczną odpowiedzią na powyższe problemy. Czy jest to eliksir młodości? Jakie efekty przynosi? Jak długo się utrzymują? Jak wygląda i na czym polega zabieg? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej. 


Proces starzenia się i jego następstwa

Mówi się, że w życiu są pewne tylko śmierć i podatki. To prawda. Niestety starzenie się jest jednym z procesów, które również możemy uznać za pewnik. Choć medycyna zna przypadki rodem z filmu Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, to regułą jest to, że ludzkie ciało musi się zestarzeć. W przypadku kobiet najczęściej i najszybciej widoczne jest to na twarzy. Starzenie się twarzy możemy zaobserwować w jej dolnej jak i środkowej części. Zapowiedzią nadejścia tego nieubłaganego procesu jest to, że tracimy kontur naszych policzków i żuchwy.


Kosmetyki jako pierwsza próba walki z procesem starzenia

Kobiecy automatyzm i intuicja wskazują kosmetyki jako sposób na rozwiązanie problemu. Czasem jest to skuteczne rozwiązanie na krótką chwilę. Skóra twarzy nabiera znów odpowiednich kształtów, jest elastyczna i jędrna. Niestety efekty te bardzo szybko przemijają. To właśnie wtedy większość kobiet decyduje się na coraz popularniejsze w Polsce zabiegi odmładzające skóry z wykorzystaniem medycyny estetycznej.


Historia sukcesu preparatu Prophilo

Aby odpowiedzieć na to pytanie powinniśmy cofnąć się w czasie do 2015 roku. To właśnie wtedy świat po raz pierwszy usłyszał o nowym eliksirze młodości - Prophilo. W tym dniu francuski AMEC nagrodził preparat Prophilo w kategorii za innowacyjny produkt do odmładzania twarzy. Rok później podobne wyróżnienie zabieg otrzymał od brytyjskiej FACE Aesthetic. W obu przypadkach mówimy tutaj o niezwykle prestiżowych nagrodach, które dają przepustkę wyróżnionym produktom do “zawojowania” rynku europejskiego i światowego. Tak też wyglądała drogą nowego eliksiru młodości - jak okrzyknięto zabieg Prophilo.


Czym jest i jakie są zalety zabiegu Prophilo?

Prophilo to wysoce-zaawansowany preparat do odmładzania twarzy stworzony przez Instytut Farmaceutyczny IBSA. Preparat wykorzystuje potencjał kwasu hialuronowego poprzez wytworzenie z niego tzw. stabilizowanych kompleksów hybrydowych (HA). W ten sposób specjaliści uzyskali niezwykle wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który ma pozytywny wpływ na proces odmładzania skóry. Praktyka szybko potwierdziła doskonałe efekty jakie niesie za sobą zabieg Prophilo i przyklejono do niego etykietę, “witaminy młodości”, “molekuły młodości” czy nawet “źródła młodości”. 


Prophilo - co warto podkreślić to preparat bezpieczny ponieważ w jego składzie nie znajdziemy chemii, emulgatorów i innych “dodatków”. W tej sytuacji eliminujemy ryzyko wystąpienia przebarwień, uczuleń czy podrażnienia skóry. Istotną zaletą Prophilo jest także to, że nie wpływa inwazyjnie na rysy skóry. 


Jakie efekty przynosi zabieg preparatem Prophilo?

W praktyce najczęściej spotykamy się z pojęciem “efektu miliona sprężynek”. Cały mechanizm sprowadza się do tego, że Prophilo uwalnia w sposób długotrwały molekuły wysoko-skoncentrowanego kwasu hialuronowego, które działają niczym sprężynki mające za zadanie przywrócić dawny blask skórze. Pomimo tego, że środek jest wstrzykiwany przez lekarza nie powoduje żadnych grudek, ani nierówności na skórze. Sam zabieg nie wymaga znieczulenia, a pierwsze efekty są widoczne już od 24 do 48 godzin!

Oto najważniejsze z nich:

- napięta, jędrna i elastyczna skóra;

- wysmukla rysy twarzy;

- odzyskujemy kontur i prawidłowy owal twarzy;

- wypełnia i wygładza zmarszczki,


Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu Prophilo?

Zabieg preparatem Prophilo daje znakomite efekty, które potrafią utrzymać się przez bardzo długi okres czasu. U wielu klientek zaobserwowano, że osiągnięte po zabiegu korzyści potrafiły utrzymać się nawet do 18 miesięcy. Dla spotęgowania efektów i ich utrzymania lekarze zalecają wykonanie dodatkowych 1-2 zabiegów wzmacniających rocznie. Nie w każdym przypadku jest to jednak wymóg konieczny, ale raczej opcja alternatywna. 


Warto skonsultować się ze specjalistą.

Pamiętajmy, że myśląc o odmładzaniu skóry nie powinniśmy wykonywać zabiegu za wszelką cenę - wtedy, kiedy jest on niepotrzebny. Wiążące jest tu orzecznictwo lekarza. Zawsze zalecamy naszym potencjalnym klientkom, aby przeprowadzić indywidualną konsultację. Doktor Agnieszka Bliżanowska to wybitna i uznana w Polsce specjalistka od medycyny estetycznej. Jej ogromną wiedzę i autorytet w tym zakresie potwierdza także to, że jest doradcą i ekspertem wielu renomowanych marek. Dobierając odpowiednie zabiegi w klinikach WellDerm, jest niekwestionowanym autorytetem w tym zakresie.                                  Zapraszamy do naszych specjalistów.

Jakie są wskazania dla zabiegu Prophilo?

Kończąc niejako nasze rozważania nt preparatu Prophilo nie sposób pominąć wskazań i przeciwwskazań zabiegu tym preparatem.

Wskazania:

- wiotka skóra;

- utracony kontur twarzy;

- zmarszczki


tagi:

    Bądź na bieżąco z informacjami

    WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
    Wykonanie: