Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy, że zadzwonisz lub przyjdziesz i zarezerwujesz termin. Postaramy się znaleźć najbliższy możliwy, dogodny dla Ciebie termin.

Zobowiązujemy się:

  • do przypomnienia Ci o wizycie! W dniu roboczym poprzedzającym wizytę zadzwonimy, żeby przypomnieć o zbliżającej się wizycie
  • do wysłania SMS-a przypominającego z prośbą o potwierdzenie wizyty, jeśli nie będziesz mogła odebrać
  • oddzwonić w sprawie wizyty, jeśli mailowo lub via Facebook prześlesz nam numer kontaktowy. 


Prośba do Ciebie:

Dlaczego potwierdzanie jest takie ważne?

  • Dzięki informacji od Ciebie wiemy, czy termin jest zarezerwowany, czy też możemy go zaproponować osobie, która chce skorzystać z wizyty w trybie „last minute”.
  • Poinformuj nas, jeśli nie możesz pojawić się na wizycie – zmienimy jej termin.
  • Jeśli zrobisz to zawczasu kolejny termin nie będzie zbyt odległy, a przy okazji sprawisz przyjemność komuś, kto czeka na wizytę. Być może kiedyś ktoś sprawi taką przyjemność Tobie.

Bardzo nam zależy, żeby spełnić Twoje wymagania, co do terminu wizyty, ale zdarza się, że najbliższy możliwy termin wizyty jest za dwa-trzy tygodnie. Jeśli zależy Ci na wcześniejszej dacie, zaoferujemy Ci listę „last minute”. Oznacza to, że jeśli zwolni się bliższy termin, zaproponujemy go Tobie.

Teraz już wiesz, dlaczego tak ważne jest informowanie nas o rezygnacji z wizyty :)

Komfortowo, przyjemnie, konkretnie. Pierwsza wizyta zajmie około 30. minut.

Nasz specjalista dokładnie obejrzy Twoją skórę, oceni jej kondycję, zdiagnozuje jej problemy, porozmawia z Tobą na temat Twoich oczekiwań.

Na podstawie tych informacji powstanie propozycja „uszytego” na miarę programu zabiegowego, czyli precyzyjnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry oraz Twoich oczekiwań Indywidualny Plan Zabiegowy.

Masz pytania, obawy, problem?

Bez wahania skontaktuj się z nami telefonicznie!

Pamiętaj, nie ma niewłaściwych pytań, jeśli chodzi o Twoje zdrowie i urodę!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji urodowego planu od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00–20:00.

Problem przedstaw recepcjonistce, jeśli odpowiedź będzie wymagała konsultacji z personelem zabiegowym lub z lekarzem, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią, najszybciej jak to możliwe.

W razie potrzeby zapewnimy Ci konsultację telefoniczną z lekarzem prowadzącym lub umówimy dodatkowe spotkanie z Twoim specjalistą.

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!

Kwestionariusz medyczny wypełniasz podczas pierwszej wizyty.

Poprosimy Cię w nim o wpisanie danych osobowych i teleadresowych oraz o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia, przebytych chorób, przyjmowania leków etc. To informacje niezwykle ważne dla Twojego lekarza prowadzącego i personelu zabiegowego ze względu na właściwe dla konkretnych zabiegów przeciwwskazania.

Udostępnione przez Ciebie dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie w celach kontaktu, udzielania informacji o oferowanych przez nas produktach i usługach oraz w celach statystyczno-archiwizacyjnych. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych, Twoje dane osobowe nie będą przekazywane osobom czy organizacjom z zewnątrz.

Lubisz promocje? Wiemy, że tak!

Dlatego przygotowujemy je dla Ciebie regularnie.

Znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Staramy się, żebyś nie przeoczyła żadnej okazji. Informacje o promocjach wysyłamy do Ciebie w newsletterze (do naszego newslettera możesz zapisać się w prawym dolnym rogu strony, wpisując adres mailowy), umieszczamy je także na naszym profilu Facebook.

W kwestii promocji mamy dwie zasady: po pierwsze – promocje i rabaty nie łączą się, po drugie – płatności za zabiegi promocyjne można dokonać tylko gotówką.

Płatności za usługi w WellDerm możesz dokonać w sposób dla Ciebie najwygodniejszy: gotówką lub kartą. Możliwa jest też płatność przelewem – w przypadku wybrania tego sposobu, prosimy o przesłanie środków na konto najpóźniej w dniu poprzedzającym wizytę, będziemy również wdzięczni za wysłanie potwierdzenia przelewu na adres rejestracji rejestracja.wroclaw@wellderm.pl lub rejestracja.warszawa@wellderm, pozwoli to nam od razu oznaczyć Twój zabieg, jako opłacony.

Chcesz z zabiegów „wycisnąć” jak najwięcej dla Twojej urody i tym samym osiągnąć jak najlepsze efekty?

Tak się składa, że wiemy jak to zrobić! Proponujemy Ci inwestycję w atrakcyjne pakiety zabiegowe.

To opracowane przez naszych specjalistów programy zabiegów, które wykorzystują zasadę synergii – oznacza to, że zabiegi wykonane według naszego programu (w odpowiedniej konfiguracji i odstępach czasu), mają znacznie wyższą efektywność, niż te same zabiegi wykonane osobno. Ale to nie koniec korzyści – pakiety zabiegowe to także atrakcyjna cena, znacznie mniejsza niż suma cen poszczególnych zabiegów. Aktualną ofertę PAKIETÓW znajdziesz TUTAJ.

Skorzystanie z pakietu jest możliwe przy opłaceniu zabiegów z góry. Pamiętaj pakiety mają określony okres ważności – o szczegółach poinformuje Cię recepcjonistka.

Chcesz zrobić komuś urodowy prezent?

Skorzystaj z naszych Bonów Prezentowych – to wygodne i atrakcyjne rozwiązanie.

Może to być zaproszenie na konkretny zabieg, lub – jeśli nie wiesz, jaki zabieg byłby najlepszy dla osoby obdarowywanej – otwarte zaproszenie o określonej przez Ciebie wartości na dowolny zabieg. Bon Prezentowy WellDermu możesz kupić na miejscu lub opłacić go przed odebraniem przelewem. Możesz też zlecić nam wysłanie Bonu pod wskazany adres. Wybór należy do Ciebie. Na wykorzystanie Bonu masz 6 miesięcy.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: