Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

To wyjątkowa okazja do rozmowy ze specjalistą na temat Twojej urody. Lekarz medycyny estetycznej oceni jakość Twojej skóry, przeprowadzi wywiad lekarski, zapyta Cię o oczekiwania estetyczne. W trakcie konsultacji otrzymasz indywidualny plan zabiegów, adekwatny do potrzeb Twojej skóry. Nawet jeśli przyjdziesz z konkretnym pomysłem na siebie (bo przeczytałaś o czymś w internecie, albo widziałaś u koleżanki), lekarz obiektywnie wskaże, w oparciu o wiedzę i doświadczenie, co będzie najlepsze dla Twojej skóry i Twoich rysów twarzy.

Dla kogo

  • Dla osób, które chcą rozwiązać konkretny problem estetyczny lub zaplanować terapię odmładzającą, dla wszystkich zainteresowanych medycyną estetyczną
  • Dla osób, które pierwszy raz odwiedzają centrum WellDerm

Co można osiągnąć

  • Plan zabiegowy rozpisany w czasie i we właściwej kolejności oraz dopasowany do pór roku
  • Diagnoza stanu skóry
  • Wskazanie odpowiednich działań anti-aging,
  • Rekomendacje dotyczące pielęgnacji skóry w domu oraz zabiegów kosmetologicznych w gabinecie

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: