Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pakiet Estetyczny Premium

2 miesiące

terapii, która od razu daje widoczną poprawę wyglądu skóry i rysów twarzy

5 zabiegów

z których tylko ostatni jest iniekcyjny

5 wizyt

w WellDerm (4 razy co 2 tygodnie, ostatni raz po 3 tygodniach przerwy)

PAKIET ESTETYCZNY PREMIUM to ponad 2 miesiące dobrze zaplanowanej pracy nad poprawą jakości Twojej skóry, jej ujędrnieniem, uniesieniem rysów twarzy i odmłodzeniem. A do tego ujednolicenie kolorytu i intensywne nawilżenie.

Wersja PREMIUM oznacza, że skoncentrowaliśmy się nie tylko na poprawie estetyki skóry, lecz także całościowo rysów twarzy.

Terapia powstała jako suma doświadczeń dr Agnieszki Bliżanowskiej, jednego z najlepszych ekspertów medycyny estetycznej w Polsce, która w ten sposób komponuje nieinwazyjne zabiegi estetyczne. PAKIET ESTETYCZNY PREMIUM rekomendujemy jako wstęp przed zabiegami na bazie wypełniaczy.

Etapy wizyt

1
PIERWSZY LIFTING TERMICZNY ZAFFIRO
2
PIERWSZY JET PEEL + FERULAC C PEEL
3
DRUGI LIFTING TERMICZNY ZAFFIRO
4
DRUGI JET PEEL + FERULAC C PEEL
5
MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZY
Cena
2500 zł
Wartość regularna zabiegów w pakiecie 3080 zł

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: