Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Alydia - zabieg antycellulitowy

Czas zabiegu:

30 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

4-7 zabiegów co tydzień

Opis

Mimo że cellulit zmienia wygląd skóry, to jest przede wszystkim zaburzeniem pracy tkanek podskórnych: łącznej i tłuszczowej oraz układu krwionośno-limfatycznego. Wiemy to wszystkie: nie sposób jest pozbyć się skórki pomarańczowej, wcierając w skórę kremy! Trzeba zadziałać u źródła problemu, czyli sięgnąć po metodę iniekcyjną!

ALIDYA to rewolucyjna metoda na zahamowanie cellulitu na poziomie komórkowym!

Jej twórca światowej sławy lekarz profesor Pasquale Motolese przez wiele lat badał mechanizmy tworzenia się i rozwoju cellulitu.

Doszedł do wniosku, że tzw. skórka pomarańczowa ma zawiązek z nadmiarem jonów żelaza w macierzy międzykomórkowej.

Na skutek procesu, który można porównać do zatrucia, dochodzi do patologicznych zmian, obserwowanych jako cellulit. Jak pozbyć się nadmiaru żelaza? Profesor Motolese stworzył preparat Alidya, który zamienia toksyczne jony metalu ciężkiego w rozpuszczalny w wodzie i łatwy do wydalenia chelat żelaza.

W ten sposób działa Alidya – oczyszcza tkanki z toksyn, w tym z jonów żelaza, i w ten sposób hamuje rozwój cellulitu.

Wskazania

Cellulit bez względu na wiek (poza niepełnoletnimi) – może rozwijać się zarówno w okresie dojrzewania, jak i dopiero później po ciąży, w trakcie menopauzy lub na skutek przyjmowania leków.

Cellulit występujący we wszystkich obszarach ciała, najczęściej na udach, ramionach, pośladkach, brzuchu.

Efekty

Dzięki zastosowaniu preparatu rozwój cellulitu zostaje zahamowany. Metoda jest najbardziej skuteczna w początkowych stadiach, kiedy zaburzenia w budowie tkanek łącznej i tłuszczowej nie są jeszcze tak zaawansowane.

Ciało wygładza się, staje się bardziej dotlenione, tkanki podskórne wracają do prawidłowego funkcjonowania, dzięki czemu skóra wygładza się.

Mimo, że Alidya nie jest preparatem odchudzającym, jednak podczas leczenia następuje utrata centymetrów w obwodach (wynika to z działania przeciwobrzękowego i drenażu osmotycznego macierzy).

Dzięki odbudowie protein macierzy pozakomórkowej dochodzi do fizjologicznej regeneracji zdewastowanych tkanek.

Alidya działa na tkanki przeciwrodnikowo, w ten sposób jeszcze intensywniej zapobiega i leczy cellulit.

Jak wygląda zabieg?

Nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać. Ocenimy twój cellulit i zakwalifikujemy partie ciała, które warto poddać terapii. Preparat zostanie podany za pomocą cienkiej igły bezpośrednio do tkanki podskórnej. 

Po zabiegu

Wracasz do normalnego, aktywnego życia. Przez 12 godzin unikaj źródeł ciepła (opalanie, sauna, gorące kąpiele) oraz nie smaruj miejsca poddanego zabiegowi żadnymi preparatami. W WellDerm proponujemy terapię łączącą iniekcje z masażem endermologicznym (Lipomassage LPG).

Przeciwwskazania

  • Ostre choroby nerek i wątroby
  • Niewyrównana cukrzyca 
  • Choroby tarczycy
  • Choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem 
  • Stałe stosowanie leków rozrzedzających krew
  • Ciąża i karmienie piersią

Technologia

Alidya jest jedynym na świecie materiałem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE do iniekcyjnego leczenia lipodystrofii gynoidalnej, bo taką medyczną nazwę ma cellulit.

Alidya to preparat stworzony przez profesora Pasquale Motolese jako efekt długoletnich prac badawczych nad przyczynami i możliwościami leczenia cellulitu. Włoski naukowiec poprzez analogię z wieloma chorobami układu nerwowego jak: Alzheimer , choroba Parkinsona czy stwardnienie rozsiane postawił nową hipotezę nt. czynników mających duży wpływ na rozwój cellulitu, którymi są złogi żelaza przedostające się z mikrokrążenia (z osłabionych i bardziej przepuszczalnych naczyń) do środowiska międzykomórkowego.

Cennik


1 ampułka
500 PLN
seria 4 zabiegów
1600 PLN

Cennik


1 ampułka
550 PLN
seria 4 zabiegów
1700 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: