Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dermapen - mikronakłuwanie

Czas zabiegu:

40 - 60 minut

Znieczulenie:

Tak

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

2 - 3 zabiegi co 2 tygodnie

Opis

Cofnąć proces starzenia się skóry? Tak, to możliwe! A wszystko za sprawą magicznego pióra.

Tak o nim pisały media, kiedy się pojawiło, a WellDerm jako pierwszy miał je w swojej ofercie. Skąd określenie „magiczne”?

Bo potrafi zdziałać cuda!

Dermapen to niewielkie urządzenie, na pierwszy rzut oka wyglądające jak grube pióro, w rękach wykwalifikowanego specjalisty może:

 •     opóźnić, zatrzymać, a nawet cofnąć proces starzenia skóry
 •     rozjaśnić przebarwienia
 •     zmniejszać widoczność blizn
 •     zredukować rozstępy

Wszystko za sprawą 11 pulsujących igieł, w które wyposażony jest dermapen. 

W naszym centrum zabieg jest wykonywany w dwóch wersjach.

 1. Dermapen Care – delikatny zabieg pielęgnujący, idealny aby odświeżyć skórę (głębokość igieł do 0,5 mm, bez znieczulenia)
 2. oraz intensywny zabieg korygujący (głębokość od 1,5-2,5 mm, ze znieczuleniem), doskonale sprawdzający się przy głębokiej przebudowie skóry, redukcji blizn, rozstępów, czyli Dermapen Med.

Wskazania

 • Skóra objęta procesami starzenia, zmarszczki
 • Wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu
 • Rozszerzone pory
 • Skóra wymagająca rewitalizacji
 • Przebarwienia
 • Skóra dłoni z widocznymi oznakami starzenia
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Blizny (pooperacyjne, pooparzeniowe, powypadkowe)
 •  Łysienie

Efekty

 •     Po zabiegu na całą twarz twoja skóra przejdzie kompleksową przebudowę, zauważysz wzrost elastyczności, sprężystości, skóra będzie pogrubiona
 •     Jeśli twoim problemem są poziome zmarszczki na czole, lwia zmarszczka, czy bruzdy wargowo-nosowe, po zabiegu z pewnością zauważysz różnicę, zmarszczki i bruzdy będą widocznie spłycone
 •     Masz blizny potrądzikowe, Dermapen sobie z nimi poradzi, po zabiegu skóra będzie gładsza, a jej koloryt wyrównany
 •     Masz wrażenie, że twoje dłonie wyglądają starzej niż reszta. Dermapen je odmłodzi
 •     Masz bliznę i z jakiś powodów nie chcesz decydować się zabieg Laserem frakcyjnym? Po zabiegu z zastosowaniem magicznego pióra w cudowny sposób o niej zapomnisz, a już na pewno nie będziesz jej zauważać
 •     Twoje włosy się przerzedzają? Za pomocą Dermapenu możemy silnie zregenerować i pobudzić skórę twojej głowy i wtłoczyć preparat, który poprawi stan twoich cebulek włosowych
 •     Kłopotem są rozstępy? Nie wiemy, czy wiesz, że rozstęp to rodzaj blizny, a to oznacza, że Dermapen zadziała i w tej sprawie – wygładzi i rozjaśni nieładne kreski

Koktajle i preparaty stosowane przy zabiegu z wykorzystaniem Dermapenu zwiększają jego efektywność. Wybór preparatu zależy od stanu, rodzaju i potrzeb skóry. Sprawdzonym zabiegiem łączonym stosowanym w WellDerm jest Dermapen wzmacniany terapią osoczem bogatopłytkowym PRP (Regeneris).

Jak wygląda zabieg?

Za pomocą urządzenia nakłuwamy skórę, tworząc kontrolowane uszkodzenia. W ten sposób zmuszamy ją do odnowy. Zmobilizowana skóra w miejscu uszkodzeń tworzy nową, młodą tkankę pozbawioną przebarwień, która wypełnia zmarszczki i wygładza blizny. Brzmi zachęcająco?

Jak wiadomo naskórek chroni skórę przed wniknięciem czynników z zewnątrz, nie rozróżniając ich na korzystne i szkodliwe (stąd właśnie smarowanie skóry różnymi preparatami nie przynosi efektów na jakie liczymy). Dlatego wykorzystujemy mikrouszkodzenia tworzone przez Dermapen jako kanaliki do przetransportowania do głębszych warstw skóry dobroczynnych składników aktywnych. Dzięki temu wchłanianie składników aktywnych wzrasta tysiąckrotnie. Dermapen to połączenie przebudowy skóry i mezoterapii.

Dermapen może być stosowany na całą twarz, miejscowo, lub na ciało, wszystko zależy od problemu, z którym się zmagasz. Po oczyszczeniu skóry (dobrze, jeśli zabieg poprzedza Jet Peel, który zwiększa wchłanialność preparatów), skóra jest znieczulana specjalnym żelem, a następnie smarowana wybranym preparatem lub koktajlem. Teraz wkracza do akcji magiczne pióro, przykładane miejsce przy miejscu nakłuwa skórę, tworząc mikrouszkodzenia i jednocześnie wtłacza do skóry składniki aktywne (igły, w które wyposażone jest urządzenie może wniknąć na głębokość do 2,5 mm). Dermapen ma regulowaną częstotliwość nakłuć (od 25 do 90 razy na sekundę) to skraca czas zabiegu i zmniejsza bolesność. Cały zabieg, wraz ze znieczuleniem, trwa około 40-60 minut – w zależności od obszaru.

Po zabiegu

Możesz się spodziewać śladów po nakłuciach, może też zdarzyć się zaczerwienienie lub lekki obrzęk, bez obaw – skóra pobudzona do regeneracji poradzi sobie z tym w ciągu 1-2 dni. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, ewentualne niedogodności można przykryć makijażem.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Miejscowe zapalenia skóry
 • Aktywna opryszczka
 • Aktywny trądzik

Technologia

Dermapen wykorzystuje naturalne procesy regeneracji do walki z problemami skóry takimi jak starzenie, blizny, przebarwienia. Mikronakłucia spowodowane pulsującymi igłami chirurgicznymi powodują mikrourazy, a te mobilizują skórę do produkcji kolagenu. To, co dzieje się w skórze, po zabiegu można podzielić na trzy etapy. W pierwszym, który rozpoczyna się zaraz po zabiegu, dochodzi do wydzielania czynników wzrostu i tworzenia nowych komórek naskórka, etap drugi to przebudowa skóry, w której powstaje nowy kolagen i elastyna, w ostatnim etapie poprawia się unaczynienie skóry, jej struktura jest wzmocniona za sprawą nowego kolagenu.

Cennik


Dermapen Med twarz
600 PLN
Dermapen Med twarz (seria 3 zabiegów)
1500 PLN
Dermapen Med szyja
500 PLN
Dermapen Med dekolt
600 PLN
Dermapen Med oczy
350 PLN
Dermapen Med zmarszczki palacza
350 PLN
Dermapen Med twarz + szyja
950 PLN
Dermapen Med twarz + szyja + dekolt
1300 PLN
Dermapen Care twarz
350 PLN
Dermapen Care twarz (seria 3 zabiegów)
900 PLN
Dermapen Care dekolt
450 PLN
Dermapen Care szyja
320 PLN
Dermapen Care twarz + szyja
550 PLN
Dermapen Care twarz + szyja + dekolt
900 PLN

Cennik


Dermapen Med twarz
600 PLN
Dermapen Med twarz (seria 3 zabiegów)
1500 PLN
Dermapen Med szyja
550 PLN
Dermapen Med dekolt
600 PLN
Dermapen Med oczy
350 PLN
Dermapen Med zmarszczki palacza
390 PLN
Dermapen Med twarz + szyja
950 PLN
Dermapen Med twarz + szyja + dekolt
1300 PLN
Dermapen Care twarz
350 PLN
Dermapen Care twarz (seria 3 zabiegów)
900 PLN
Dermapen Care dekolt
450 PLN
Dermapen Care szyja
320 PLN
Dermapen Care twarz + szyja
550 PLN
Dermapen Care twarz + szyja + dekolt
900 PLN
PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: