Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dermatoskopowe badanie znamion

Czas zabiegu:

20 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Nie

Seria zabiegów:

zalecana kontrola co 6 miesięcy

Opis

Lubisz się opalać? Wiesz, co to poparzenie słoneczne? Masz na ciele więcej niż 50 znamion? Masz jasną skórę i wiele znamion, których przybywa? Masz znamię, które Cię niepokoi np. różni się od pozostałych, zmienia barwę, kształt, boli lub swędzi? W Twojej rodzinie ktoś chorował na raka skóry?

Jeśli choć jedno z powyższych stwierdzeń dotyczy Ciebie – musisz koniecznie poddać się dermatoskopowemu badaniu znamion!

W WellDerm doskonale wiemy, że najważniejsza jest profilaktyka, szczególnie jeśli w grę wchodzi ZDROWIE!

Dla kogo

W celach profilaktycznych KAŻDY powinien poddać się dermatoskopowemu badaniu skóry. I powtarzać je raz w roku.

Wskazania

W celach profilaktycznych KAŻDY powinien poddać się dermatoskopowemu badaniu skóry. I powtarzać je raz w roku.

Jak wygląda zabieg?

Twa zaledwie 20 minut i jest zupełnie nieinwazyjny, i bezbolesny. Pacjent oglądany jest przez lekarza od stóp do głów. Od skóry głowy, po podeszwy stóp, łącznie z miejscami za uszami, przestrzeniami między palcami, pępkiem itd. Wszystkie znamiona lekarz ogląda przy użyciu dermatoskopu. W ten sposób specjalista tworzy twoją indywidualną mapę znamion: wskazuje te, które nie są zagrożeniem, zwraca uwagę na znamiona, które trzeba obserwować, a także wskaże, które powinny być usunięte.

Po zabiegu

Już podczas badania lekarz wyznaczy kolejne badanie, jeśli wszystko jest w porządku – za rok, jeśli są znamiona, które wymagają obserwacji – szybciej np. za 6 miesięcy. Do tego czasu musisz samodzielnie kontrolować swoje znamiona. Podstawą jest tu obserwacja – oglądaj je co jakiś czas i sprawdzaj, czy żadne ze znamion nie różni się od innych, czy połówki znamion są symetryczne (powinny być), jak wyglądają ich brzegi (czy są regularne i wyraziste), czy ich kolor jest jednolity, czy ich średnica nie przekracza 5mm. Jeśli coś Cię niepokoi – niezwłocznie idź do dermatologa!

Jeśli lekarz po badaniu skierował Cię do chirurga, nie panikuj – przeczytaj o chirurgicznym wycięciu.(LINK PRZEKIEROWUJĄCY DO CHIRURGICZNE USUNIĘCIE ZNAMION SKÓRNYCH)

Technologia

Wykonujemy badanie dermatoskopem DELTA 20 PLUS. To nowoczesne urządzenie zaprojektowane przez pioniera w branży – producenta pierwszego na świecie dermatoskopu. Za jego skutecznością stoją lata doświadczeń i badań nad funkcjonalnością. W DELTA 20 PLUS zastosowano nowoczesną technikę oświetleniową diodami LED, co daje optymalne natężenie światła. Dermatoskop ma możliwość powiększenia obrazu od 10 do 16 razy.

Cennik


Dermatoskopowe badanie znamion
200 PLN

Cennik


Dermatoskopowe badanie znamion
200 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: