Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Endermolift LPG

Czas zabiegu:

35 - 40 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

10 zabiegów co 2 - 3 dni

Opis

Endermolift™ to nasz sposób na nieinwazyjne, ale skuteczne odmładzanie. Bez igieł, bez laserów. Wystarczy, że będziesz

regularnie wpadać do WellDerm na półgodzinny mechaniczny masaż twarzy, a zyskasz pewność, że dobrze dbasz o jakość swojej skóry.

Metodę MÉCANO-STIMULATION opatentowała francuska marka LPG, która specjalizuje się w mechanicznej stymulacji komórek w terapiach anti-aging. Endermolift™, jako jedyna technologia na świecie, w naukowo potwierdzony sposób stymuluje naturalną syntezę kwasu hialuronowego w skórze (wzrost o 80%). W WellDerm endermolifting wykonujemy stosując urządzenie CELLU M6®.

Wskazania

Endermolift™ to zabieg dla:

 •     Dla aktywnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą regularnie dbać o swój wygląd
 •     Dla fanów naturalnych metod anti-aging, niewiążących się z inwazyjną ingerencją
 •     Dla osób, które chcą wzmacniać gabinetową pielęgnacją efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
 •     Dla miłośników endermologii na ciało czyli Lipomassage’u, którzy widzą efekty modelowania sylwetki i chcą osiągnąć podobny efekt w zakresie twarzy

Efekty

 • Poprawa jędrności skóry twarzy, dekoltu i szyi (wzrost produkcji kolagenu i elastyny – tkanek podporowych skóry)
 • Nawodnienie głębokich warstw skóry (dzięki syntezie naturalnego kwasu hialuronowego) 
 • Wypchnięcie drobnych zmarszczek dzięki nawodnieniu skóry
 • Modelowanie owalu
 • Poprawa kolorytu dzięki lepszemu dotlenieniu i unaczynieniu skóry
 • Drenaż limfatyczny twarzy
 • Zmniejszenie obrzęków np. w okolicy oczu
 • Likwidacja drugiego podbródka

Jak wygląda zabieg?

Masaż endermologiczny jest zabiegiem niezwykle przyjemnym i można go traktować jak chwilę relaksu w ciągu dnia. Kładziesz się na fotelu dermatologicznym, a personel zabiegowy po przeanalizowaniu kondycji skóry dobiera właściwy program oraz zestaw ENDERMOLIFT™ KIT (w wersji dla cery wrażliwej lub normalnej). Masaż techniką MÉCANO-STIMULATION trwa ok. 35 minut. Jego przebieg jest cały czas kontrolowany na monitorze, który jest częścią urządzenia.

Po zabiegu

Po zabiegu ENDERMOLIFT™ możesz spokojnie wrócić do codziennych zajęć. Zabieg w żadnym stopniu nie ogranicza aktywności zawodowej, wręcz przeciwnie, cera po masażu jest dobrze dotleniona, a więc zyskuje ładny koloryt i świeżość.

Przeciwwskazania

 • Aktywne choroby nowotworowe 
 • Stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne
 • Choroby autoimmunologiczne

Technologia

Za metodą mechanicznej stymulacji skóry stoją potwierdzone naukowo efekty. Prawie 30 lat badań oraz ponad 110 badań klinicznych, wykonywanych na oddziale dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bensançon we Francji. Stojący na czele badań prof. Philippe Humbert udowodnił w 2013 r., że stymulacja mechaniczna za pomocą głowicy ERGOLIFT™ zwiększa produkcję naturalnego kwasu hialuronowego w skórze. To jedyna technologia, która osiąga takie efekty. Podczas badań wykonywano biopsje na połowach twarzy pacjentów, by precyzyjnie zmierzyć efektywność zabiegów. Dlatego można było dokładnie określić np. wzrost syntezy endemicznego kwasu hialuronowego o 80%, czy 28% wzrost jędrności. To dane gwarantujące efekty.

Cennik


Pojedynczy zabieg
170 PLN
Pojedynczy (zabieg przy serii 10 zabiegów)
120 PLN

Cennik


Pojedynczy zabieg
170 PLN
Pojedynczy (zabieg przy serii 10 zabiegów)
120 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: