Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Endermolift LPG (Warszawa)

Czas zabiegu:

35 - 40 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

10 zabiegów co 2 - 3 dni

Opis

Endermolift™ to nasz sposób na nieinwazyjne, ale skuteczne odmładzanie. Bez igieł, bez laserów. Wystarczy, że będziesz regularnie wpadać do WellDerm na półgodzinny mechaniczny masaż twarzy, a zyskasz pewność, że dobrze dbasz o jakość swojej skóry.

Metodę MÉCANO-STIMULATION opatentowała francuska marka LPG, która specjalizuje się w mechanicznej stymulacji komórek w terapiach anti-aging. Endermolift™, jako jedyna technologia na świecie, w naukowo potwierdzony sposób stymuluje naturalną syntezę kwasu hialuronowego w skórze (wzrost o 80%). W WellDerm endermolifting wykonujemy stosując urządzenie CELLU M6®.

Wskazania

Endermolift™ to zabieg dla:

 •     Dla aktywnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą regularnie dbać o swój wygląd
 •     Dla fanów naturalnych metod anti-aging, niewiążących się z inwazyjną ingerencją
 •     Dla osób, które chcą wzmacniać gabinetową pielęgnacją efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
 •     Dla miłośników endermologii na ciało czyli Lipomassage’u, którzy widzą efekty modelowania sylwetki i chcą osiągnąć podobny efekt w zakresie twarzy

Efekty

 • Poprawa jędrności skóry twarzy, dekoltu i szyi (wzrost produkcji kolagenu i elastyny – tkanek podporowych skóry)
 • Nawodnienie głębokich warstw skóry (dzięki syntezie naturalnego kwasu hialuronowego) 
 • Wypchnięcie drobnych zmarszczek dzięki nawodnieniu skóry
 • Modelowanie owalu
 • Poprawa kolorytu dzięki lepszemu dotlenieniu i unaczynieniu skóry
 • Drenaż limfatyczny twarzy
 • Zmniejszenie obrzęków np. w okolicy oczu
 • Likwidacja drugiego podbródka

Jak wygląda zabieg?

Masaż endermologiczny jest zabiegiem niezwykle przyjemnym i można go traktować jak chwilę relaksu w ciągu dnia. Kładziesz się na fotelu dermatologicznym, a personel zabiegowy po przeanalizowaniu kondycji skóry dobiera właściwy program oraz zestaw ENDERMOLIFT™ KIT (w wersji dla cery wrażliwej lub normalnej). Masaż techniką MÉCANO-STIMULATION trwa ok. 35 minut. Jego przebieg jest cały czas kontrolowany na monitorze, który jest częścią urządzenia.

Po zabiegu

Po zabiegu ENDERMOLIFT™ możesz spokojnie wrócić do codziennych zajęć. Zabieg w żadnym stopniu nie ogranicza aktywności zawodowej, wręcz przeciwnie, cera po masażu jest dobrze dotleniona, a więc zyskuje ładny koloryt i świeżość.

Przeciwwskazania

 • Aktywne choroby nowotworowe 
 • Stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne
 • Choroby autoimmunologiczne

Technologia

Za metodą mechanicznej stymulacji skóry stoją potwierdzone naukowo efekty. Prawie 30 lat badań oraz ponad 110 badań klinicznych, wykonywanych na oddziale dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bensançon we Francji. Stojący na czele badań prof. Philippe Humbert udowodnił w 2013 r., że stymulacja mechaniczna za pomocą głowicy ERGOLIFT™ zwiększa produkcję naturalnego kwasu hialuronowego w skórze. To jedyna technologia, która osiąga takie efekty. Podczas badań wykonywano biopsje na połowach twarzy pacjentów, by precyzyjnie zmierzyć efektywność zabiegów. Dlatego można było dokładnie określić np. wzrost syntezy endemicznego kwasu hialuronowego o 80%, czy 28% wzrost jędrności. To dane gwarantujące efekty.

Cennik


Pojedynczy zabieg
170 PLN
Pojedynczy (zabieg przy serii 10 zabiegów)
120 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: