Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Exilis- ujędrnianie i modelowanie ciała

Czas zabiegu:

60 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

4 - 6 zabiegów co 5 - 10 dni

Opis

Bezinwazyjny, przyjemny wręcz komfortowy Exilis to idealny zabieg dla Ciebie. Jego skuteczność można porównać do lipolizy iniekcyjnej, choć w WellDerm lubimy łączyć te metody, by jak najszybciej i najefektywniej wymodelować problematyczne partie ciała. 

Cały schemat łączący Exilis z zabiegami iniekcyjnymi opracowuje lekarz podczas konsultacji przedzabiegowej.

Exilis jednocześnie wyszczupla miejscowe partie ciała i ujędrnia skórę, ponieważ łączy dwie technologie, stosowane w medycynie estetycznej, ale oddzielnie. Tutaj w jednym zabiegu działamy i ultradźwiękami, i radiofrekwencją.

Dla kogo

To idealny zabieg na przykład na tzw. bryczesy w okolicach ud, pociążowy brzuch czy wiotką skórę ramion, którą pacjenci czasem porównują do dziobów pelikanów. Panowie lubią redukować za pomocą Exilisu „mięsień piwny”, ujędrniać skórę ramion i karku.

Wskazania

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej m.in. w okolicach brzucha, ud, bioder, pleców, karku, ramion itd.
 • Nieharmonijny kontur ciała
 • Wiotka skóra, np. po zmianie wagi lub z powodu starzenia, u kobiet także po ciąży
 • Rozstępy
 • Cellulit

Efekty

 • Poprawa i wysmuklenie sylwetki dzięki redukcji tkanki tłuszczowej
 • Wymodelowanie wybranych partii ciała, zwłaszcza tych odpornych na ćwiczenia i dietę
 • Ujędrnienie i poprawa napięcia skóry 
 • Zmniejszenie cellulitu i rozstępów

Jak wygląda zabieg?

Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, rozstępy…

Zabieg trwa ok. 40-60 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.

W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.

Po zabiegu

Skóra będzie rozgrzana i zaczerwieniona, co minie po ok. godzinie. Nie musisz obawiać się żadnej rekonwalescencji. Możesz zastosować lekką dietę i pić więcej wody, by pomóc organizmowi w procesie pozbywania się tłuszczu.

Przeciwwskazania

 • Wszczepiony rozrusznik serca
 • Choroby nerek i wątroby 
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Niewyleczone zaburzenia sercowo-naczyniowe
 • Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica
 • Choroba nowotworowa

Technologia

Exilis pracuje w opatentowanej technologii RID

R jak rozpoznanie – urządzenie lokalizuje i dociera głęboko do tych złogów tkanki tłuszczowej, które są oporne na uwalnianie tłuszczu z adipocytów (komórek tłuszczowych). Mimo zastosowania wysokiej temperatury (ok. 40 stopni Celsjusza), nie czujesz dyskomfortu, ponieważ Exilis powierzchniowo chłodzi skórę.

I jak Izolacja – fale dźwiękowe muszą następnie porozdzielać zraziki tłuszczowe, które są zbite w większe struktury. Zwłóknienia tkanki łącznej utrudniają opróżnianie komórek tłuszczowych, dlatego trzeba je uwolnić.

D jak Dezaktywacja – pozostaje już tylko uruchomić lipolizę, czyli rozkład tkanki tłuszczowej. „Uśpione” w twoich boczkach czy wystającym brzuszku komórki tłuszczowe pod wpływem fal radiowych i ultradźwięków zaczynają się pozbywać tłuszczu. One zmniejszają się, a ty mówisz zbędnym centymetrom bye-bye. Co ważne, lipoliza daje trwałe efekty, chyba że zaczniesz przesadzać z wysokokaloryczną dietą.

Cennik


Pojedynczy zabieg
400 PLN
Seria 5 zabiegów
1500 PLN

Cennik


Pojedynczy zabieg
400 PLN
Seria 5 zabiegów
1500 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: