Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Krioterapia (Wrocław)

Czas zabiegu:

15 - 30 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

Utrzymywanie się efektów:

trwały

Opis

Zimno, zimniej krioterapia! Bez obaw, krioterapia zastosowana w dermatologii nie wymaga od Ciebie wizyty w kriokomorze. Aplikator chłodu zadziała na Twoją zmianę skórną, gdy będziesz wygodnie leżeć na fotelu zabiegowym.

Będzie przez chwilę bardzo zimno, ponieważ zastosujemy ciekły azot o temperaturze –196°C, ale będziesz niewiele czuć, dzięki znieczulającym właściwościom zimna.

Niskie temperatury stosujemy m.in. do niechirurgicznego usuwania włókniaków, brodawek (wirusowych, czyli popularnych kurzajek oraz łojotokowych). Krioterapia sprawdza się też przy przerosłych bliznach i naczyniakach. Daje bardzo dobre efekty kosmetyczne i jest alternatywą dla metod chirurgicznych i elektrokoagulacji.


Zmianę skórną kwalifikuje do krioterapii lekarz dermatolog.

Wskazania

  • Brodawki wirusowe zwykłe (kurzajki)
  • Brodawki łojotokowe
  • Włókniaki miękkie
  • Rogowacenie słoneczne
  • Zmiany naczyniowe

Efekty

Dzięki krioterapii zmiana skórna zostaje trwale usunięta, to znaczy że nie pojawi się już w tym miejscu.

Jak wygląda zabieg?

Ciekły azot o temperaturze –196°C sprawia, że prawie nic nie czujesz w trakcie wymrażania zmian. Lekarz posługuje się specjalnym urządzeniem, przypominającym długopis i dwukrotnie zamraża tkankę w celu jej usunięcia. Wymrożenie jednej zmiany zajmuje od kilku do kilkunastu sekund. Metoda jest małoinwazyjna i dobrze znoszą ją pacjenci.

Po zabiegu

Po zabiegu może pojawić się obrzęk, rumień i pęcherz, a także bolesność. Jest to jednak efekt przejściowy. Nie należy dotykać, a zwłaszcza drapać miejsca, w którym przeprowadzono zabieg. Należy je utrzymywać w czystości.

Przeciwwskazania

  • Ogólne osłabienie organizmu
  • Miejscowe uszkodzenia skóry
  • Skłonność do bliznowacenia
  • Ciąża
  • Choroby nowotworowe

Technologia

Dzięki zastosowaniu niskich temperatur (do –196°C) wewnątrz komórek powstają kryształki lodu i dochodzi do pęknięcia błon komórkowych, a następnie martwicy tkankowej. Co ważne, mimo destrukcji zmiany skórnej – struktura włóknista pozostaje nietknięta, a miejsce poddane terapii oczyszcza się i zarasta nową tkanką.

Cennik


Wymrożenie jednej zmiany
150 PLN
Każda kolejna zmiana
30 PLN

Cennik


Zabieg niedostępny
PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: