Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nici Happy Lift

Czas zabiegu:

60 - 90 minut

Znieczulenie:

Tak

Zdolność do pracy:

Tak

Utrzymywanie się efektów:

do 5 lat

Opis

Nici piękna- długotrwały lifting i silne zagęszczenie skóry! Opadające rysy twarzy, zwiotczenie skóry, zmarszczki, brak elastyczności, – to najważniejsze problemy starzejącej się skóry, które pokonujemy za pomocą nici Happy Lift do bezinwazyjnego liftingu. W centrach WellDerm sięgamy po ten rodzaj nici zwłaszcza wtedy, gdy chcemy osiągnąć podwójny efekt, czyli połączyć lifting – czyli uniesienie rysów twarzy – z zagęszczeniem kolagenu.

Tajemnicą unikatowego działania Happy Lift jest opatentowana substancja G, która powstaje w procesie wchłaniania nici i stymuluje skórę do intensywnej proliferacji (namnażania ) kolagenu, odpowiadającego za jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry.

    Wprowadzenie nici pod skórę zgodnie z wektorami napięć unosi opadające rysy twarzy, przy czym należy pamiętać, że efekt liftu może mieć różny stopień intensywności w zależności od typu nici.

    Efekt wolumetrii rysów twarzy jest naturalny, bez ryzyka nadkorekcji.

    Rodzaj nici Happy Lift dobieramy zawsze indywidualnie do konkretnych potrzeb pacjenta oraz miejsca zabiegu.

    W okresie 3-6 miesięcy w miejscach wprowadzenia nici dochodzi do zagęszczenia skóry, co można porównać do delikatnego wypełnienia i odbudowy utraconych objętości twarzy, jak przy zabiegu z zastosowaniem wypełniaczy.

Wskazania

Nici Happy Lift są dla Ciebie jeśli:

 • Masz 30-60 lat i chcesz odmłodzić swoją twarz bez ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznym 
 • Potrzebujesz nieinwazyjnego liftingu środkowej części twarzy
 • Z wiekiem twoja twarz straciła zarysowany owal i chcesz go odzyskać/span>
 • Twoim problemem są opadające policzki, tzw. chomiki
 • Z powodu zaniku tkanek podporowych skóry pojawiły się bruzdy i zmarszczki, a rysy twarzy stały się opadające i smutne – potrzebujesz nieinwazyjnego liftingu (nici Double Needle, Ancorage)
 • Masz grubą skórę, która z wiekiem jest podatna na opadanie i tworzenie się bruzd (nici Ancorage)
 • Twoje brwi opadają i szukasz nieinwazyjnej alternatywy dla chirurgicznego liftingu brwi
 • Twoja skóra jest wiotka i odwodniona, co cię postarza (nici Happy Lift Free Floating)
 • Szukasz sposobu na odmłodzenie wiotczejącej skóry szyi
 • Zależy Ci na zagęszczeniu i ujędrnieniu skóry ramion, brzucha

Efekty

 • Bezoperacyjny lifting twarzy
 • Odbudowa utraconej objętości twarzy, porównywalna z delikatnym wypełnieniem rysów twarzy (bez ryzyka nadkorekcji)
 • Wymodelowanie owalu twarzy
 • Zniwelowanie chomików w rejonie policzków
 • Uniesienie rysów twarzy, nadanie jej bardziej pogodnego wyrazu bez wyraźnie zarysowanych zmarszczek i bruzd grawitacyjnych
 • Uniesienie brwi
 • Wygładzenie drobnych zmarszczek związanych z wiotczeniem i pogorszeniem jakości skóry
 • Ujędrnienie, zagęszczenie i nawilżenie skóry szyi
 • Ujędrnienie i zagęszczenie skóry ramion i brzucha

Jak wygląda zabieg?

Po konsultacji i zakwalifikowaniu do zabiegu skóra zostanie znieczulona miejscowo za pomocą niewielkich iniekcji. Dzięki temu sam zabieg będzie bezbolesny i prawie nieodczuwalny. Następnie lekarz wprowadzi nici, zgodnie z planem zabiegu. Ponieważ zastosowanie nici Happy Lift generalnie nie wymagają nacięć skóry, nie musisz się obawiać blizn czy długotrwałego okresu rekonwalescencji. Sam zabieg z całą procedurą przygotowawczą potrwa około godziny. Efekt widoczny bezpośrednio po zabiegu zależeć będzie od rodzaju zastosowanych nici i problemu, które rozwiązują. Rysy twarzy będą od razu uniesione, efekty zagęszczenia będą widoczne później.

Po zabiegu

Ponieważ nici Happy Lift mają jedną z najwyższych efektywności wśród zabiegów z użyciem nici, musisz się liczyć z krótkim, ale jednak okresem rekonwalescencji. Wystąpi obrzęk, mogą też pojawić się siniaki i pofałdowania w miejscu wprowadzenia nici oraz asymetrie w okresie przejściowym. Może wystąpić bolesność. Lekarz może także profilaktycznie przepisać doustny antybiotyk, o krótkim okresie stosowania. Efekty pozabiegowe będą jednak szybko ustępować.

 1. Przez ok. 1-2 tygodnie po zabiegu należy spać na wznak.
 2. W tym czasie zrezygnuj z aktywności, które wiążą się z dużą ekspresją mimiczną (oglądanie komedii, jazda rollercoasterem itp.)
 3. Przez miesiąc nie masuj twarzy, nie wykonuj żadnych zabiegów kosmetycznych oraz zakresu medycyny estetycznej (za wyjątkiem terapii skojarzonej z nićmi np. mezoterapii osoczem bogatopłytkowym PRP)
 4. Kremy i inne kosmetyki wklepuj delikatnie w twarz bez pocierania
 5. W ciągu miesiąca po zabiegu ogranicz aktywność fizyczną, zrezygnuj z basenu, siłowni itp.

Przeciwwskazania

 • Otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry w miejscu wprowadzenia nici
 • Choroba nowotworowa 
 • Niektóre choroby autoimmunologiczne
 • Ciąża i karmienie piersią

Technologia

Produkty Happy Lift wykonane są z polikaprolaktonu – całkowicie biowchłanialnego materiału, którego bezpieczeństwo zatwierdziły Unia Europejska i Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków w Stanach Zjednoczonych. Polimer ten ma doskonałą tolerancję biologiczną i jest w stu procentach resorbowalny.

Nici z polikaprolaktonu wchłaniają się w okresie 12-15 miesięcy, w wyniku powolnej hydrolizy (rozkładu pod wpływem wody) wiązań estrowych. W procesie tym powstają molekuły o małej masie cząsteczkowej, które stymulują wytwarzanie kolagenu oraz kwasu hialuronowego w skórze. Dzięki temu zwiększa się nawilżenie i elastyczność skóry, a efekt liftingu utrzymuje się do dużo dłużej niż sama obecność nici w skórze.

Happy Lift posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie wydane przez Ministerstwo Zdrowia i wiele innych instytucji na całym świecie.

Cennik


1 nić
650 PLN

Cennik


1 nić
800 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: