Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poprawa rysów twarzy kwasem hialuronowym

Czas zabiegu:

15 - 60 minut

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

Opis

To nie jest tak, że przyczyną modelowania rysów twarzy jest zawsze starzenie. Czasem wiesz, że pomyliła się matka natura. Nie pasuje Ci po prostu, że masz niesymetryczną twarz lub jakiś jej element (nos, usta). Czasem niekorzystny ślad na twarzy zostawi trądzik, choroba, zabieg chirurgiczny, wypadek… I wtedy właśnie możesz się zgłosić do WellDerm, być może rozwiązaniem będzie kwas hialuronowy.

Za jego pomocą jesteśmy w stanie poprawić rysy twarzy nawet osób młodych, które na przykład mają niesymetryczne usta (Modelowanie ust kwasem hialuronowym) albo krzywy nos (korekcja nosa kwasem hialuronowym). Asymetrie twarzy są często konsekwencją przebytych chorób neurologicznych, tutaj także możemy je zniwelować na pomocą preparatów z kwasem hialuronowym. Sprawdza się on także przy wypełnianiu wklęsłych blizn potrądzikowych i innych blizn. Ostrzykiwanie takich defektów skórnych daje bardzo dobre efekty, co ważne są one natychmiastowe.

Efekty

Wszystko zależy od sytuacji wyjściowej, więc przyjdź i się pokaż, a powiemy, czy możemy zdziałać cuda. Często dzieje się tak, że wystarczy kilka iniekcji kwasem hialuronowym, a twarz staje się bardziej symetryczna. Albo wypełnione zostaną, a przez to zniwelowane blizny, które przeszkadzały naszym pacjentom.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz dokładnie analizuje rysy twarzy zgodnie z zasadami złotych proporcji, poznaje twoje oczekiwania, a następnie przedstawia plan zabiegu korekcyjnego. Sam zabieg podania kwasu hialuronowego trwa kilka minut i nie wymaga znieczulenia, ponieważ nie należy do bolesnych. Efekt, czyli poprawę rysów twarzy, widzisz od razu.

Po zabiegu

Zaraz po zabiegu korekcyjnym możesz wrócić do normalnej aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniaczek w miejscu iniekcji, zamaskujesz go bez problemu. Obrzęki czy opuchnięcia także zdarzają się rzadko i nie są bardzo widoczne.

Przeciwwskazania

  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Miejscowe infekcje skórne
  • Uczulenie na kwas hialuronowy
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne
  • Choroby nowotworowe
  • Niewyrównana cukrzyca
  • Tendencje do powstawania bliznowców

Technologia

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze pod postacią hialuronianu sodu. Jest jej głównym składnikiem obok kolagenu. Ten biopolimer zlokalizowany jest w skórze właściwej i przestrzeni międzykomórkowej. Ponieważ ma silne właściwości hydrofilne, odpowiada za poziom nawilżenia skóry, ma także wpływ na kondycję włókien kolagenowych i aktywność fibroblastów. Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej jest produktem biokompatybilnym, występuje w formach usieciowanej i nieusieciowanej. Do wypełnień stosuje się go w tej pierwszej wersji, ponieważ proces usieciowania sprawia, że kwas staje się gęstszy, wolniej się wchłania i nie rozpuszcza się w wodzie. Usieciowany gęsty kwas hialuronowy doskonale nadaje się jako materiał, za pomocą którego koryguje się rysy twarzy. Podany podskórnie zachowuje się jak tkanka budulcowa. Jego gęstość sprawia, że efekty utrzymują się ok. roku. Po tym czasie ulega biodegradacji, czyli w bezpieczny sposób wchłania się do organizmu. Ponieważ jako związek naturalnie występuje w skórze, charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem. A jako związek pozyskiwany syntetycznie, wiąże się z bardzo małym ryzykiem alergii.

Cennik


1 ampułka
1200 - 1500 PLN

Cennik


1 ampułka
1200 - 1500 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: