Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Teosyal Redensity II redukcja cieni pod oczami

Czas zabiegu:

30 - 60 minut

Znieczulenie:

Tak

Zdolność do pracy:

Tak

Seria zabiegów:

powtórzenie co 8 - 12 miesięcy

Utrzymywanie się efektów:

8 - 12 miesięcy

Opis

Aż połowa z nas po 30. roku życia narzeka na zmęczone spojrzenie. Bardzo często nie jest ono wcale efektem wyczerpania, takie wrażenie wywołuje zapadnięcie obszaru pod oczami. Pojawiają się cienie i opuchnięcia, nazywane przez niektórych podkowami i workami.

Takie podkrążone spojrzenie na pewno nie dodaje uroku. Stosuje się nawet określenie, że to dolina łez. Na szczęście można się jej pozbyć za pomocą szybkiego zabiegu, dzięki któremu redukcja cieni pod oczami trwa 15 minut i nie wymaga rekonwalescencji czy specjalnych przygotowań.

Kiedy w ogóle powstają cienie pod oczami? Między innymi gdy zanika lub przesuwa się w dół podściółka tłuszczowa wypełniająca oczodoły. Nie musi to być wcale efekt starzenia, czasem zapadnięty obszar pod dolną powieką to cecha osobnicza, spotykana także u osób bardzo młodych. Teosyal Redensity II® to wyspecjalizowany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego do likwidacji cieni pod oczami. Produkt szwajcarskiego koncernu Teoxane był przez 9 lat poddawany badaniom klinicznym (we Francji i Szwajcarii). Wyniki testów okazały się wyjątkowe – aż 100% pacjentów było zadowolonych z efektów działania.

Wskazania

  • Modelowanie okolicy oka
  • Cienie pod oczami wynikające z ubytku tkanek podskórnych
  • Zapadnięcia okolicy pod oczami (tzw. dolina łez)

Efekty

Delikatna okolica pod oczami zostaje wypełniona w jednolity sposób, dzięki czemu cienie i zapadnięcia znikają, a Ty odzyskujesz wypoczęte i odmłodzone spojrzenie. Pełniący funkcję wypełniacza kwas hialuronowy ma jeszcze dwa dobroczynne zadania: działa nawilżająco oraz delikatnie pobudza proces przebudowy skóry (produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych). Działanie regeneracyjne kwasu hialuronowego silnie wspomaga kompleks 8 aminokwasów. W efekcie problem podkrążonych oczu znika, a wraz z nim smutne i zmęczone spojrzenie. Skóra wokół oczu staje się jednolita, nawilżona i jędrna, a przez to mniej podatna na zmarszczki.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz podaje preparat w kilku miejscach w okolicy oczu, by wypełnić zapadnięcia. Preparat Teosyal PureSense Redensity II już w swoim składzie ma znieczulającą lidokalinę. Zabieg trwa około kwadransa i nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pełnej aktywności. Efekt wypełnienia doliny łez jest natychmiastowy i utrzymuje się od 8-12 miesięcy.

Teosyal Redensity II podany za pomocą iniekcji w miejsce zasinienia dosłownie wypełnia zapadnięcia pod oczami, niczym delikatna poduszka. Wyjątkowość produktu wynika między innymi z niskiej higroskopijności kwasu, który nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, wypełniającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma ryzyka grudek i nierówności. Delikatne usieciowanie i właściwości mechaniczne produktu sprawiają, że Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku.

Po zabiegu

W miejscach iniekcji mogą się pojawić niewielkie zaczerwienienia, jednak bez problemu przykryjesz je makijażem. Znikną po 1-2 dniach.

Przeciwwskazania

  • Stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy
  • Choroby autoimmunologiczne 
  • Niewyrównana cukrzyca
  • Tendencje do powstawania bliznowców
  • Aktywne zakażenia w okolicy zabiegu
  • Choroba nowotworowa
  • Ciąża, karmienie piersią

Technologia

Badania kliniczne szwajcarskiego koncernu Teoxane potwierdzają doskonałą tolerancję produktu, przy jego długotrwałym działaniu. Teosyal Redensity II to preparat na bazie delikatnie usieciowanego kwasu hialuronowego o niskiej higroskopijności, która została zaprojektowana specjalnie dla delikatnej okolicy oczu. Istotne są także właściwości mechaniczne żelu, które wywierają minimalny nacisk na tkanki i minimalizują ryzyko obrzęku. Koncern Teoxane w trzeciej fazie badań klinicznych potwierdził tę cechę produktu (przez rok obserwował grupę kilkudziesięciu pacjentów). Lekarze WellDerm cenią sobie właściwości modelowania delikatnej okolicy oczu za pomocą tego preparatu. Teosyal Redensity II oprócz kwasu hialuronowego 15mg/g ma w składzie kompleks odnawiający skórę, złożony z 8 aminokwasów, 3 antyoksydantów, 2 minerałów i witaminy B6.

Cennik


Teosyal Redensity II redukcja cieni pod oczami
1200 PLN

Cennik


Teosyal Redensity II redukcja cieni pod oczami
1500 PLN

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: