Soft lifting twarzy

Pakiet Soft Lifting

Nie zamierzasz patrzeć bezczynnie, jak Twoja twarz ulega prawu grawitacji? No jasne! Przecież nie będziesz czekać całe lata na moment, gdy jedynym rozwiązaniem zostanie wizyta u chirurga plastyka? Zespół ekspertów WellDerm z dr Agnieszką Bliżanowską, jednym z najlepszych ekspertów medycyny estetycznej w Polsce, opracował system wczesnego reagowania, czyli PAKIET SOFT LIFTING.

Dzięki nam opanujesz niekorzystne zmiany w zarodku. Zadziałamy na opadanie rysów twarzy, gdy zdecydowanie jest za wcześnie na skalpel. SOFT LIFTING dedykowany jest wiotczejącej skórze w przedniej części twarzy. Za jego pomocną niwelujemy przede wszystkim fałdy skórne powstające w rejonie kącików ust oraz bruzdy nosowo-wargowe. Dla pełnego efektu odmłodzenia rysów twarzy łączymy zabieg nićmi z podaniem toksyny botulinowej.

Pakiet Soft Lifting to:

Nieoperacyjny lifting w znieczuleniu iniekcyjnym i botoks w wybranej jednej okolicy (zatwierdzonej przez lekarza)

Połączenie dwóch zabiegów dla pełnego efektu liftingu

1 wizyta w Centrum WellDerm

* jeżeli pacjent nie odwoła wizyty 24 h przed planowanym zabiegiem, wówczas zabieg przepada!

1

ZABIEG WPROWADZENIA 6 NICI LIFTINGUJĄCYCH LIFT BARB 4 D W MIEJSCOWYM ZNIECZULENIU INIEKCYJNYM

Nici Barb 4D to jedne z najsilniejszych nici do bezoperacyjnego liftingu twarzy. Efekt odpowiedniego ich zastosowania można porównać do liftingu operacyjnego. Bezpośrednio po zabiegu mechanicznie unoszą skórę wraz z tkanką podskórną, dając efekt wymodelowania rysów twarzy. Po ok. 2 tygodniach wokół nich rozpoczyna się intensywna neokolageneza, tak że gdy po ok. 2 latach zostaną wchłonięte, w ich miejscu zostanie naturalne rusztowanie skóry zbudowane z włókien kolagenowych. Nici mobilizują także skórę do produkcji kwasu hialuronowego.

Dowiedz się więcej o Niciach Barb 4D

0 tygodnie przerwy

2

BOTOKS NA JEDNĄ, WYBRANĄ I ZATWIERDZONĄ PRZEZ LEKARZA OKOLICĘ

Botoks (Botox, Azzalure) wykonywany w centrach WellDerm poprawia harmonię rysów twarzy i niweluje zmarszczki mimiczne, a przy tym gwarantuje naturalne efekty i zachowanie mimiki. Łączymy go z zastosowaniem nici liftingujących w środkowej i dolnej części twarzy, by osiągnąć pełen efekt anti-aging. Podczas jednej wizyty w centrum WellDerm rekomendujemy równolegle z wprowadzeniem nici relaksację czoła lub niwelację zmarszczek mimicznych wokół oczu, właśnie za pomocą toksyny botulinowej. Miejsce podania botoksu proponuje i zatwierdza lekarz wykonujący zabieg. Podczas jednej wizyty pacjent zyskuje uniesienie rysów twarzy i odmłodzenie na wszystkich poziomach twarzy.

Dowiedz się więcej o Botoksie

tygodnie przerwy

Cena:

2900 zł*

* Wartość regularna zabiegów w pakiecie: 3600 zł

SKONTAKTUJ SIĘ

NEWSLETTER