Strong lifting twarzy

Pakiet Strong Lifting

Jeśli owal twojej twarzy psują tzw. chomiki, czyli opadająca skóra w rejonie policzków i linii żuchwy, to nie oznacza wcale, że musisz iść pod nóż. Eksperci medycyny estetycznej w Centrach WellDerm zaprojektowali PAKIET STRONG LIFTING, wykorzystujący moc aż 14 nici liftingujących Barb 4D. Modelujemy za ich pomocą kontury żuchwy oraz linię policzków bez uciekania się do chirurgii plastycznej.

Inna przewaga? Dla uzyskania liftingu rysów twarzy wystarcza nam jeden zabieg, w przeciwieństwie do długotrwałych serii rozmaitych zabiegów urządzeniami emitującymi fale i impulsy. PAKIET STRONG LIFTING polecamy osobom z wiotką, opadającą skórą policzków i podbródka, a także z fałdami skóry pod kącikami ust oraz bruzdami nosowo-wargowymi. Bezpośrednio po zabiegu wykonujemy zabieg toksyną botulinową, aby pacjent dobrze wykorzystał możliwości odmładzające medycyny estetycznej. Niwelując równolegle zmarszczki mimiczne (najczęściej w rejonie oczu lub czoła), osiągamy pełen efekt anti-aging.

Pakiet Strong Lifting to:

Nieoperacyjny lifting w znieczuleniu iniekcyjnym i botoks w wybranej jednej okolicy (zatwierdzonej przez lekarza)

Połączenie dwóch zabiegów dla pełnego efektu liftingu

1 wizyta w Centrum WellDerm

* jeżeli pacjent nie odwoła wizyty 24 h przed planowanym zabiegiem, wówczas zabieg przepada!

1

ZABIEG WPROWADZENIA 14 NICI LIFTINGUJĄCYCH LIFT BARB 4 D W MIEJSCOWYM ZNIECZULENIU INIEKCYJNYM

Nici Barb 4D to jedne z najsilniejszych nici do bezoperacyjnego liftingu twarzy. Efekt odpowiedniego ich zastosowania można porównać do liftingu operacyjnego. Bezpośrednio po zabiegu mechanicznie unoszą skórę wraz z tkanką podskórną, dając efekt wymodelowania rysów twarzy. Po ok. 2 tygodniach wokół nich rozpoczyna się intensywna neokolageneza, tak że gdy po ok. 2 latach zostaną wchłonięte, w ich miejscu zostanie naturalne rusztowanie skóry zbudowane z włókien kolagenowych. Nici mobilizują także skórę do produkcji kwasu hialuronowego.

Dowiedz się więcej o Niciach Barb 4D

Brak przerwy

2

BOTOKS NA JEDNĄ, WYBRANĄ I ZATWIERDZONĄ PRZEZ LEKARZA OKOLICĘ

Botoks (Botox, Azzalure) wykonywany w centrach WellDerm poprawia harmonię rysów twarzy i niweluje zmarszczki mimiczne, a przy tym gwarantuje naturalne efekty i zachowanie mimiki. Łączymy go z zastosowaniem nici liftingujących w środkowej i dolnej części twarzy, by osiągnąć pełen efekt anti-aging. Podczas jednej wizyty w centrum WellDerm rekomendujemy równolegle z wprowadzeniem nici relaksację czoła lub niwelację zmarszczek mimicznych wokół oczu, właśnie za pomocą toksyny botulinowej. Miejsce podania botoksu proponuje i zatwierdza lekarz wykonujący zabieg. Podczas jednej wizyty pacjent zyskuje uniesienie rysów twarzy i odmłodzenie na wszystkich poziomach twarzy.

Dowiedz się więcej o Botoksie

Brak przerwy

Cena:

5700 zł*

* Wartość regularna zabiegów w pakiecie: 7600 zł

SKONTAKTUJ SIĘ

NEWSLETTER