Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozbywamy się niechcianych pamiątek z wakacji - Przebarwienia!

25 Października 2018


Nomelan Cafeico nasz  peeling do zadań specjalnych. 

W ofercie promocyjnej  - 15%  

Oferta dla Klubu WellDerm  - 20% 

 Słońce, ciąża, leki antykoncepcyjne sprzyjają powstawaniu przebarwień.  

Do listy możemy dodać stres i choroby tarczycy.  

Przebarwienia i niejednolity koloryt skóry to kosmetyczny problem ok. 30 proc. Europejek w wieku 20-30 lat i ok. 40 proc. kobiet w przedziale wiekowym 30-50 lat. 


Dlaczego powinniśmy wybrać ten właśnie zabieg ?  

NOMELAN CAFEICO to wieloskładnikowy, nowoczesny peeling medyczny, który stosujemy przy niwelowaniu przebarwień różnego pochodzenia, fotostarzeniu się skóry, cerze trądzikowej, a także przy leczeniu blizn i rozstępów. 

Jego wyróżnikiem na tle innych dostępnych peelingów złuszczających jest zawartości dużej ilości substancji aktywnych o różnym stężeniu, dzięki czemu możemy dopasować go indywidualnie do potrzeb Twojej skóry uwzględniając jej wrażliwość. 

https://wellderm.pl/leczenie/zabieg/nomelan-cafeico-peeling-do-zadan-specjalnych-47


Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: