Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SonoQueen - lifting HIFU zamiast skalpela

1 Sierpnia 2018

Czy istnieją skuteczne technologie, rozwiązania, techniki, czyli zabiegi, które działają chociaż w części tak skutecznie jak interwencja chirurga? 

Tak !

Odpowiedzią jest zabieg SonoQueen!

 

Do końca wakacji specjalne ceny na lifting SonoQueen:

twarz  - 3500 zł (zamiast 4800 zł),

oczy - 1900 zł (zamiast 2700 zł),

szyja - 1700 (zamiast 2700 zł),

dekolt - 2600-3500 zł (zamiast 3800-4800 zł)Kiedy zobaczę pierwsze efekty liftingu SonoQueen? 

Pierwsze efekty, czyli uniesienie rysów twarzy, poprawę owalu, redukcję drugiego podbródka, wygładzenie bruzd nosowo-wargowych, zmniejszenie worków pod oczami, wygładzenie zmarszczek na szyi i dekolcie - zobaczysz już w dniu zabiegu.  

Jakość skóry będzie się poprawiać jeszcze przez 2-3 miesiące. Bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego. 

Czy zabieg jest bolesny? 

SonoQueen to naszym zdaniem jedyny na rynku naprawdę bezbolesny zabieg w technologii HIFU. Niewielkie odczucia występują w miejscach, gdzie zbliżamy się do kości, a tkanki jest niewiele, ale nie można tego porównać do odczuć towarzyszącym zabiegom HIFU na innych maszynach. 

Czy muszę liczyć się z tym, że potrzebna będzie seria? 

Efekt liftingu HIFU zwiększa się przez ok. 2-3 miesiące, w ty czasie przebudowuje się kolagen i ujędrnia skóra. Po ok. 3 miesiącach możesz zgłosić się do nas na powtórkę zabiegu, jeśli wiotkość skóry jest bardzo nasilona. Maksymalnie można wykonać 3 zabiegi w ciągu roku.Choć lifting HIFU można potwarzać co 3 miesiące, to jednak większość pacjentek i pacjentów zapisuje się na jeden zabieg i uzyskuje zadowalające zagęszczenie i napięcie skóry. Producent sprzętu podaje, że efekty SonoQueen utrzymują się do 2 lat.  

Czy pora roku ma znaczenie? 

Choć SonoQueen to zabieg całoroczny, to naszym zdaniem jest idealnym zabiegiem odmładzającym na lato, ponieważ nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Możesz go zaplanować nawet na dzień przed wyjazdem na urlop. Nie uwrażliwia skóry na słońce, nie zwiększa ryzyka przebarwień. Warto go zrobić teraz, jeśli po wakacjach planujemy np. zabiegi modelujące kwasem hialuronowym.  

Jakie zabiegi wspierają efekty liftingu SonoQueen? 

Dla rewitalizacji skóry zalecamy serię mezoterapii na bazie kwasu hialuronowego i składników aktywnych poprawiających jakość skóry. 

dr Agnieszka Bliżanowska

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: