Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zatrzymaj młodość !

10 Sierpnia 2018

Zmarszczki to sprawa nieunikniona.

Pojawiają się na naszej skórze prędzej czy później bez względu na to jak bardzo ich nie chcemy. Czy można jednak spowolnić ten proces i jak tego dokonać? Eksperci WellDerm wiedzą jak ten proces spowolnić.  

W zależności od kondycji naszej skóry oraz od efektów jakie chcemy osiągnąć możemy zastosować różne metody.  

* Promocja trwa do końca sierpnia.


Dodatkowe informacje:

specjalista wykonujący zabieg: lekarz, dr. Magdalena Szymańska- Bueno  

Specjalista dermatolog, członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV

“Najlepsze efekty osiąga się poprzez łączenie wielu technik nowoczesnego odmładzania. Metody łączone, indywidualnie dobierane dla danego pacjenta, pozwalają koncentrować się na holistycznym efekcie anti-aginge. Tak więc wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego warto wspomagać stosowaniem toksyny botulinowej, peelingów chemicznych czy mezoterapii.” Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: