Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Agnieszka Czuchajewska

Asystentka, WROCŁAW

Absolwentka AWF we Wrocławiu. Od 2006 roku związana zawodowo z branżą medyczno-usługową.

Odpowiada za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów wrocławskiego Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Opiekuje się stroną internetową kliniki oraz wspiera prace nad wizerunkiem WellDerm, w czym pomagają jej ukończone studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku nowoczesny marketing.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z pasją jeździ na rolkach i rowerze. Od lat wędruje po polskich górach, ostatnio zdobyła najwyższe w Polsce, Rysy i czeka na propozycje kolejnych wyzwań. We Wrocławiu zachwycają ją miejskie murale. Polubiła Muzeum Współczesne Wrocław, na placu Strzegomskim, a zwłaszcza znajdujący się na dachu schronu Klub-Muzeum z widokiem na miasto i… WellDerm (muzeum od pracy dzieli 5-minutowy spacer).

Z dniem 25.05.2018r. Agnieszka Czuchajewska zostanie powołana na Inspektora Danych Osobowych.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: