Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Dawid Niżyński

Dermatolog, WROCŁAW

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W codziennej praktyce dermatologicznej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: