Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Agnieszka Bliżanowska

Lekarz dermatolog, Warszawa

Specjalista dermatolog i członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jeden z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce o wieloletniej praktyce zabiegowej z zakresu odmładzania i korekcji rysów twarzy.

Wykonuje nawet najtrudniejsze zabiegi estetyczne i specjalizuje się w terapiach łączonych, którymi osiąga najlepsze, synergiczne efekty. Coroczny uczestnik najważniejszych światowych kongresów z zakresu medycyny estetycznej. Testuje i wprowadza na polski rynek wiele najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Ekspert takich marek jak Skinceuticals, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Avène. Ekspert aktywnie współpracujący z mediami, w tym największymi w Polsce magazynami dla kobiet.

Założycielka centrów Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm w Warszawie i Wrocławiu, którymi zarządza jako główny beauty designer. Na stałe przyjmuje pacjentów w warszawskim gabinecie WellDerm, gdzie przeprowadza konsultacje i zabiegi estetyczne. Dzięki międzynarodowej aktywności i w oparciu o wieloletnie doświadczenie wybiera do oferty najlepsze zabiegi, urządzenia, preparaty… Ceniona przez pacjentów za kompetencje estetyczne, połączone z maestrią techniczną wykonywanych terapii.

Wysokie poczucie piękna towarzyszy jej w życiu prywatnym. Wspiera młodą sztukę, której dzieła ozdabiają wnętrza centrów WellDerm w Warszawie i Wrocławiu. Miłośniczka dobrej kuchni i życia kulturalnego stolicy. Można ją spotkać m.in. na koncertach jazzowych oraz na widowni Nowego Teatru czy Teatru 6. Piętro. Aktywnie uprawia sporty wodne, a jej pasją jest kitesurfing.

Certyfikaty

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: