Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Magdalena Szymańska-Bueno

Specjalista dermatolog, WARSZAWA

Specjalista dermatolog, członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów w warszawskim gabinecie Centrum WellDerm.

Skóra to pierwsze, co widzimy, dlatego warto, żeby wyglądała olśniewająco. Dr Szymańska-Bueno jako dermatolog i ekspert medycyny estetycznej kompleksowo zajmuje się problemami i potrzebami skóry pacjentów. W WellDerm wykonuje wszystkie zabiegi estetyczne, w tym zabiegi laserowe i igłowe.

Uwielbia sprawiać, że pacjenci są zadowoleni z efektów. Największą satysfakcją dla dr Szymańskiej-Bueno jest usłyszeć od pacjenta: „Pani Doktor, po zabiegu otrzymuję mnóstwo komplementów: że świetnie wyglądam, na taką świeżą i wypoczętą, nikt się nie zorientował, że coś poprawiałam”. Bo zdaniem eksperta, sztuką jest tak dobrać zabiegi, by osiągnąć naturalne efekty.

Wolny czas spędza intensywnie. Jeśli podróże, to najlepiej dalekie i egzotyczne – fascynuje ją Azja Południowa i Japonia. Jeśli sport, to ekstremalny – np. snowboard. Jeśli kino, to najchętniej wyraziste filmy Almodóvara i intelektualne komedie Woody’ego Allena.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: