Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Mateusz Ollik

Lekarz medycyny estetycznej, WROCŁAW

Lekarz medycyny estetycznej.

Mój pierwszy kontakt z medycyną estetyczną miałem w 2015 roku, kiedy jeszcze jako student odbywałem staż na pododdziale ginekologii plastycznej w szpitalu uniwersyteckim w Porto (Portugalia). Już jako lekarz, szlify estetyczne zdobywałem najpierw na studiach podyplomowych w Katowicach, następnie w ramach własnej praktyki lekarskiej z Pacjentami w Białymstoku i Warszawie. Teraz, przyjechałem zadbać o wygląd wrocławianek :)
W WellDerm wykonuję szeroki zakres zabiegów estetycznych, począwszy od tych typowo rewitalizujących (mezoterapia, osocze), przez iniekcje toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, implantacje nici liftingujących PDO, po zaawansowane odbudowy twarzy przy użyciu wszystkich powyższych. Moim ulubionym zabiegiem jest NATURALNE odświeżenie i wypełnienie ust.
We współpracy ze Mną możesz oczekiwać zachowania pełnej higieny i aseptyki zabiegu, długofalowego planu estetycznego który dla Ciebie stworzę, a przede wszystkim naturalnego efektu końcowego. Co oczywiste, jestem członkiem towarzystw naukowych zrzeszających lekarzy z dziedziny dermatologii estetycznej i uczestniczę w ich krajowych/międzynarodowych kongresach, z których zawsze staram się przywieźć topowy zabieg dla moich Pacjentów.

Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z patomorfologii, w której to przede wszystkim interesuje mnie dermatopatologia. Zmiany skórne znam zatem od podszewki, niestety także te będące powikłaniami po źle wykonanych zabiegach estetycznych. Dlatego tak bardzo podkreślam wagę wykonywania ich przez lekarza (niekoniecznie mnie), w sprawdzonej klinice medycyny estetycznej (takiej jak WellDerm).

Nie boję się wyzwań - jeśli Ty lub Twój lekarz postawiliście przysłowiowy krzyżyk na Twojej sprawie, pozwól wypowiedzieć się jeszcze mnie - może razem podejmiemy jeszcze jedną próbę walki z Twoim problemem. Na dobry początek, spotkajmy się na konsultacji w WellDerm Wrocław. Zapraszam!

PS. Oczywiście nie samą pracą żyję - wolny czas spędzam na siłowni, rowerze, korcie tenisowym lub planując kolejne podróże...ale od kiedy mieszkam we Wrocławiu, to głównie jego odkrywam - przyszło Nam żyć w naprawdę wyjątkowym mieście :)

Certyfikaty

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: