Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Monika Kukulska

Lekarz medycyny estetycznej, WROCŁAW

Lekarz medycyny estetycznej.

Przyjmuje pacjentów we wrocławskim Centrum WellDerm. Specjalizuje się w technikach podawania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Wykonuje także popularne wśród pacjentów mezoterapie oraz lipolizę igłową. Ceni medycynę estetyczną, ponieważ daje jej możliwość aktywnego działania i wykorzystania umiejętności manualnych.

Zainteresowanie i praktykę w zakresie medycyny estetycznej łączy interdyscyplinarnie z gastroenterologią. Jest w trakcie pracy doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Autorka wielu publikacji w prasie medycznej.

Realizuje się w działaniu, w trakcie studiów urodziła dwójkę dzieci, a pasja – jaką obdarza medycynę – nie pozwoliła jej nawet pomyśleć o przerwie w nauce na czas macierzyństwa. Także teraz ambitnie łączy życie rodzinne z bogatą aktywnością zawodową w dwóch dyscyplinach medycznych. Relaksuje się na torze pływackim oraz wśród najbliższych. Lubi dalekie podróże, ostatnio w trakcie wyprawy do Azji zwiedzała Wietnam, Kambodżę i Tajlandię.

Certyfikaty

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: