Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr n. med. Monika Heisig

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, WROCŁAW

dr n. med. Monika Heisig

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu (medycyna i stomatologia) oraz wykładowca dermatologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na wydziale kosmetologii.

Przyjmuje pacjentów we wrocławskim centrum WellDerm. Konsultuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz włoskim. Jest w trakcie specjalizacji w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii (EADV). Autorka artykułów z dermatologii publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Uczestniczyła w wielu stażach i szkoleniach zagranicznych m.in. w USA, Austrii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii i Turcji. Regularnie bierze udział w międzynarodowych kongresach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Interesuje ją szczególnie psychodermatologia, choroby dermatologiczne u dzieci a także leczenie trądziku zwykłego i różowatego. W medycynie estetycznej stawia na naturalny efekt zabiegów.

Prywatnie miłośniczka tańca (trenuje zumbę). Pasjonują ją życiorysy sławnych ludzi świata mody i sztuki, dlatego najchętniej czyta biografie. Dobrze czuje się w wielkomiejskim krajobrazie, chętnie zwiedza światowe metropolie.

Certyfikaty

cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Wykonanie: