Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ilona Jakubowska Budźko

Pielęgniarka, WARSZAWA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie kierunek pielęgniarstwo. Pielęgniarka z wieloletnim, wszechstronnym doświadczeniem.

W Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm Warszawa wykonuje pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych od zabiegów z wykorzystaniem igieł (mezoterapie, mikronakłuwanie), poprzez zabiegi laserowe (epilacja, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, laserowy resurfacing) po zabiegi kosmetyczne (peelingi, zabiegi na twarz i szyję).

Fanka zabiegów igłowych. Jest pewna, że igła to prawdziwa przyjaciółka kobiecej urody – przekonuje do tego pacjentki i skutecznie rozwiewa obawy przed ukłuciem. Nie jest to trudne: długoletnie doświadczenie w zawodzie, w połączeniu wysoką wrażliwością zaowocowało wprawną, pewną ręką i delikatnością w wykonywaniu tego typu zabiegów.

Poza swoją pracą Ilona uwielbia podróże – te dalekie i te zupełnie bliskie. Przepis na idealny urlop? Ciepły piasek, lazurowe morze, obowiązkowo w towarzystwie najbliższych. Gdy nie może wyjechać odpoczywa podczas spotkań z ukochanymi przyjaciółkami lub po prostu – z książką w ręku.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: