Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Joanna Stryjewska

Kosmetyczka, WARSZAWA

Joanna Stryjewska

Absolwentka Wydziału Kosmetologii Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Doświadczony ekspert zabiegów laserowych, które wykonuje od 2008 roku. Specjalizuje się w obsłudze laserów diodowych, o najwyższej skuteczności w trwałej epilacji zbędnego owłosienia.

Na co dzień pracuje również z urządzeniami dedykowanymi do modelowania sylwetki, niwelacji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wśród zabiegom dedykowanym twarzy wykonuje cały wachlarz peelingów medycznych i innych zabiegów, pod ścisłym nadzorem i przy współpracy z dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej WellDerm. Największą satysfakcje daje jej obserwowanie skuteczności przeprowadzanych zabiegów, a radość pacjentów motywuje ją do dalszej pracy. Dlatego chętnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach, na bieżąco poznaje nowe trendy i technologie w kosmetologii.

Zamiłowanie do skutecznych i efektownych działań towarzyszy jej także w życiu prywatnym. Jeśli kuchnia (uwielbia gotować) to tylko o zdecydowanych smakach. Jej ulubioną przyprawą jest pieprz cayenne. Nie należy do romantyczek. W wolnych chwilach odwiedza strzelnicę i gale mieszanych sztuk walki. W pracy i w życiu celnie trafia w 10-tkę.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Wykonanie: