Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Joanna Suseł

Lekarz dermatolog, Wrocław

dr Joanna Suseł

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, uczestnik międzynarodowych konferencji naukowych.

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów we wrocławskim Centrum WellDerm. Jest dermatologiem z zamiłowania, choć o wyborze zawodu zadecydował przypadek. I to taki, który mógłby stać się inspiracją hollywoodzkiej komedii romantycznej.

Przyznaje się do tego, że jest uparta i dociekliwa. Z detektywistycznym zacięciem tropi przyczyny chorób skóry, diagnozuje zmiany skórne, współpracując na co dzień z histopatologami. Największą satysfakcję odczuwa, gdy uda się jej zdiagnozować rzadki i niejednoznaczny przypadek.

Jako lekarz medycyny estetycznej wykonuje wszystkie zabiegi, w tym laserowe i wolumetryczne. Fascynuje ją harmonia ludzkiego ciała – prywatnie rzeźbi w glinie i maluje. Teraz uczy się włoskiego i planuje emeryturę na Sycylii. Znając jej upór, na pewno postawi na swoim.

Certyfikaty

cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1
cert 1

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2017
Wykonanie: