Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kamila Hulisz

Asystentka, WROCŁAW

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończyła Wydział Zdrowia Publicznego kierunek Pielęgniarstwo.

W Centrum WellDerm przeprowadza: epilację laserową, zlecone przez lekarzy laserowe usuwanie przebarwień i zamykanie naczynek, peelingi medyczne i mezoterapie oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Wśród terapii modelujących sylwetkę specjalizuje się m.in. w nieinwazyjnych zabiegach np. Endermologii LPG lub Exilis. Asystuje też dr Markowi Susłowi przy zabiegach chirurgicznych oraz przy zabiegach wprowadzania nici liftingujących.

Żywiołowa, uśmiechnięta, nieustannie rozsyła pozytywną energię i zaraża dobrym nastrojem. Lubi kontakt z pacjentami, każdy zabieg to okazja do ciekawej rozmowy. Pacjenci, którzy mają zabieg u Kamili mogą liczyć nie tylko na poprawę urody, ale także samopoczucia.

Dobrą energię czerpie z… Wrocławia, który uwielbia. Akumulatory ładuje podczas spotkań z przyjaciółmi. W weekend można ją spotkać w klimatycznych wrocławskich klubach.

Certyfikaty

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: