Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Magdalena Pawlak

Koordynator, WROCŁAW

Koordynuje pracę recepcji wrocławskiego Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, współpracuje z lekarzami i personelem medycznym. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, zafascynowana białym kitlem.

Od dziecka zawód lekarza to dla niej synonim szacunku, kompetencji i autorytetu, nic więc dziwnego, że tak chętnie współpracuje z dermatologami estetycznymi WellDerm.

Po pracy chętnie ogląda telewizyjne kanały tematyczne poświęcone pielęgnacji urody, konfrontując ofertę konkurencji. Ładuje baterie do kolejnego tygodnia pracy podczas rodzinnych wypadów za miasto – odpoczywa od zgiełku w ogrodowej altanie z widokiem na las.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: