Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Małgorzata Zawadzka

Recepcjonistka, WARSZAWA

Studentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie na Wydziale Prawa i Administracji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy recepcjonistki. Odpowiada za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów warszawskiego Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm. Współpracuje z lekarzami oraz personelem medycznym.

Do Warszawy przeprowadziła się z Pomorza i wciąż z rozrzewnieniem wspomina krajobrazy rodzinnego Sztumu. Nie przeszkadza jej to w miłości do gór, jest zapaloną fanka sportów zimowych, zwłaszcza snowboardu.

Ma jeszcze jedną przyjemną pasję – gotowanie. Na wzór telewizyjnego programu organizuje ze znajomymi rodzinne potyczki kulinarne. Ostatnio pokonała konkurencję, następującym menu: krem z zielonego groszku, szaszłyki z łososia na purée z bobu z rukolą i grapefruitem oraz tiramisu malinowe z bezą. Smacznego ;]

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: