Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dr Marek Suseł

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, WROCŁAW

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. W Centrum WellDerm specjalizuje się w badaniach dopplerowskich układów żylnego i tętniczego oraz wielokierunkowym leczeniu żylaków. Wykonuje także zabiegi dermatochirurgiczne.

Uważany za siłę spokoju, jest tak naprawdę uzależniony od mocnych wrażeń. Adrenaliny na co dzień dostarcza mu sport. Jeździ na motocyklu, uprawia narciarstwo pozatrasowe. O kondycję dba takżew domowym zaciszu trenując crossfit.

Ceni sobie podróże w miejsca o zdecydowanie wyższych temperaturach niż w Polsce. Zafascynowany Australią i Nową Zelandią.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: