Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Maria Semla

Kosmetolog, Wrocław

Kosmetyczka o długoletnim doświadczeniu w zawodzie. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej, poprzedzonej konsultacjami u lekarzy specjalistów w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu.

Wykonuje zarówno typowe zabiegi kosmetyczne jak także zabiegi depilacji laserowej, mezoterapii, fotoodmładzania skóry. Prowadzi pacjentów przy głębszych, lekarskich peelingach. Wszystkie zabiegi wykonuje w ścisłej współpracy z lekarzami Centrum WellDerm. Zaufany doradca wielu pacjentów w sprawach codziennej pielęgnacji skóry.

Specjalizuje się w kosmetyce upiększającej (manicure, henna, makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny). Wyczarowuje najpiękniejsze makijaże permanentne, jej sposób na kreskę na oku to jedna z pilnie strzeżonych tajemnic.

Porzuca precyzję, która towarzyszy jej w wykonywaniu makijażu czy nakładaniu peelingu, gdy wchodzi do kuchni. Uwielbia zmieniać przepisy kulinarne, a jej fantazje na temat klasycznych potraw zdobywają uznanie przyjaciół i rodziny. Miłośniczka kina i teatru, który porzuciła dla obecnego zawodu. Nim została kosmetyczką czarowała widzów na deskach teatru.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Wykonanie: