Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mariola Robak

Recepcjonistka, WARSZAWA

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych „Pedagogium” w Warszawie. Od początku kariery zawodowej, którą rozpoczęła w 1996 roku, związana z obsługą sekretariatu. Jako specjalista ds. biurowych i recepcjonista ceni sobie porządek i dobra organizację, co ma ogromne znaczenie dla sprawnego funkcjonowania centrum obsługi klientów Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm w Warszawie.

Odpowiada za planowanie, przebieg i monitorowanie wizyt pacjentów warszawskiej kliniki WellDerm. Pacjenci doceniają jej promienny uśmiech, który – jak przyznaje – jest wyrazem jej wrodzonego optymizmu i otwartości w kontaktach z ludźmi.

Wolny czas najchętniej spędza z rodziną – mężem i dwoma synami, których zaraża miłością do sportu i muzyki. Chętnie wyjeżdża poza miasto, by zmienić krajobraz, naładować akumulatory i cieszyć się pięknem natury.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: