Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Monika Waleńska

Recepcjonistka, WROCŁAW

Odpowiada m.in. za planowanie i monitorowanie wizyt pacjentów oraz jakość obsługi.

Związała się z medycyną estetyczną po kilkunastu latach pracy w branży skoncentrowanej także na urodzie, tyle że słowa czytanego (z wykształcenia jest także poligrafem). O tym, że jest urodzoną optymistką, nikogo nie trzeba przekonywać, jej uśmiech pacjenci WellDerm otrzymują na dzień dobry razem z filiżanką kawy, za którą także przepada.

W wolnych chwilach właśnie w towarzystwie aromatycznego napoju ucieka w świat fantasy. Gdy wraca do rzeczywistości, chętnie zaprasza znajomych na kolacje do domu, w którym wszystko kręci się wokół dużego, rodzinnego stołu. Akumulatory do pracy ładuje na pustych nadbałtyckich plażach, gdzie wyjeżdża nawet kilka razy w roku.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: