Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Urszula Chodorska-Lema

Kosmetyczka, WARSZAWA

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Estetyczna. Ukończyła także renomowaną Międzynarodową Akademię Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej. Na starcie kariery zawodowej profesjonalnie zajmowała się kreowaniem i wykonywaniem makijażów artystycznych.

Od 2006 roku pracuje jako kosmetolog w warszawskich gabinetach medycyny estetycznej. W centrum WellDerm przy ulicy Pięknej 44 wykonuje wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, w tym peelingi chemiczne i zabiegi laserowe. Ponieważ kosmetologia jest jej pasją, uczestniczy w licznych szkoleniach, warsztatach i kongresach kosmetologicznych.

Jest przekonana, że poprawa wyglądu wpływa na lepsze samopoczucie, a szerzej (holistycznie) także na stan zdrowia pacjentów. Dlatego swoją pracę traktuje jak powołanie. Nie ogranicza się do wykonywania zabiegów, chętnie służy pomocą w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej, która poprzez efekt synergii zwiększa skuteczność zabiegów gabinetowych.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Refleksologii w Warszawie. Interesuje się terapiami naturalnymi, medycyną chińską i psychologią humanistyczną. W wolnych chwilach ćwiczy jogę i spędza czas z córką.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: