Hydrabrazja

ZABIEGI WELLDERM

Hydrabrazja

Czas zabiegu:

30-40 min

Znieczulenie:

Nie

Zdolność do pracy:

Tak

zabiegi/jet-peel.jpg

Opis

Chcesz, żeby było: skutecznie, przyjemnie i bez żadnych efektów pozabiegowych?

A może nawet bezdotykowo? Myślisz, że są to wymagania nie do spełnienia? Nie dla WellDerm! Przyjdź do nas na hydrabrazję, a jesteśmy przekonani, że wpiszesz ją na stałe do swojego urodowego kalendarza.

Hydrabrazja to zabieg wszechstronny. Może być wykonywany samodzielnie jako sposób na usunięcie martwego naskórka, zwężenie porów, wygładzenie skóry, wyrównanie jej kolorytu, pobudzenie i odświeżenie, ale także jako preludium do innych zabiegów np. peelingów czy mezoterapii.

W WellDerm hydrabrazję wykonujemy za pomocą urządzenia, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo. To rodzaj bezdotykowej, wodnej myjki-karchera, która silnym strumieniem roztworu soli fizjologicznej oczyszcza, nawilża i pobudza skórę.

Dla kogo

Wszyscy bez względu na wiek.

Wskazania

To zabieg uniwersalny, dla każdego, bez względu na wiek. Sprawdza się zarówno przy skórze normalnej, suchej oraz wrażliwej, z którą należy się obchodzić delikatnie, żeby nie wywołać niepotrzebnego podrażnienia, jak i przy skórze z niedoskonałościami, trądzikiem.

 •     Skóra szorstka wymagająca oczyszczenia i dotleniania
 •     Odwodnienie skóry
 •     Skóra pozbawiona energii, zmęczona o nierównym kolorycie
 •     Trądzik, wypryski
 •     Przygotowanie skóry do dalszych zabiegów

Efekty

Osoby, które poddały się zabiegowi hydrabrazji, zwykle mówią o podobnych wrażeniach: że ich skóra głęboko oddycha, jest nieskazitelnie czysta, wręcz promienista, gładka w dotyku, miękka, bo nawilżona głębiej, ale na powierzchni zmatowiona i z wyraźnie zwężonymi ujściami.

Oczyszczenie skóry: usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka, czyli tego pod czym dusi się nasza skóra 

 •     Dotlenienie i nawilżenie
 •     Pobudzenie procesów regeneracji
 •     Wygładzenie skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień
 •     Złagodzenie objawów trądziku
 •     Wspomaganie i wzmacnianie efektów zabiegów medycyny estetycznej
 •     Zwiększenie wchłanialności, a tym samym skuteczności kremów, serum i innych preparatów do pielęgnacji domowej

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa od 30-40 min w zależności od tego czy jest łączony z peelingami. Polega na bezdotykowym „myciu” skóry. Dysza, z której wydobywa się roztwór soli fizjologicznej pod dużym ciśnieniem jest niewielka, co gwarantuje precyzyjne oczyszczenie skóry – wypłukanie zanieczyszczeń i usunięcie martwego naskórka.

Podczas zabiegu odczuwa się delikatny chłód, który przez większość pacjentów opisywany jest jako relaksujący.

Informacje po zabiegu

Zabieg nie ma żadnych skutków ubocznych, zaraz po hydroabrazji możesz wrócić do codziennych zajęć. Z tą różnicą, że twoja skóra będzie tryskać energią.

Technologia

Najlepsze są proste rozwiązania. Zabieg wykorzystuje siłę wody, w tym przypadku sterylnego roztworu soli fizjologicznej, który jest „wypychany” sprężonym powietrzem przez specjalną dyszę. Mikrocząsteczki roztworu przy kontakcie ze skórą wywołują efekt abrazji, czyli „zeskrobywania” zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka, jednocześnie dochodzi do infuzji tlenowej, czyli dotlenienia skóry, oraz wtłoczenia do skóry odpowiedniej porcji wody, czyli nawilżenia.

Cennik

Hydrabrazja 490 PLN