dr Agnieszka Bliżanowska

Specjalistka dermatolog, Warszawa

dr Agnieszka Bliżanowska

Specjalistka dermatolog i członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jeden z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce o wieloletniej praktyce zabiegowej z zakresu odmładzania i korekcji rysów twarzy.

Wykonuje nawet najtrudniejsze zabiegi estetyczne i specjalizuje się w terapiach łączonych, którymi osiąga najlepsze, synergiczne efekty. Coroczny uczestnik najważniejszych światowych kongresów z zakresu medycyny estetycznej. Testuje i wprowadza na polski rynek wiele najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Ekspert takich marek jak Skinceuticals, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Avène. Aktywnie współpracuje z mediami, w tym z największymi w Polsce magazynami dla kobiet.

Założycielka centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm w Warszawie, którym zarządza jako główny beauty designer. Przeprowadza konsultacje i zabiegi estetyczne. Dzięki międzynarodowej aktywności i w oparciu o wieloletnie doświadczenie wybiera do oferty najlepsze zabiegi, urządzenia, preparaty… Ceniona przez pacjentów za kompetencje estetyczne, połączone z maestrią techniczną wykonywanych terapii.

Wysokie poczucie piękna towarzyszy jej w życiu prywatnym. Wspiera młodą sztukę, której dzieła ozdabiają wnętrza klinki WellDerm w Warszawie i jej prywatne mieszkanie . Miłośniczka dobrej kuchni i życia kulturalnego stolicy. Można ją spotkać m.in. na koncertach jazzowych oraz na widowni Nowego Teatru czy Teatru 6. Piętro. Aktywnie uprawia sporty wodne, a jej pasją jest kitesurfing.

 

Certyfikaty