mgr Ilona Jakubowska Budźko

Pielęgniarka, WARSZAWA

mgr Ilona Jakubowska Budźko

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, kierunku: pielęgniarstwo. Pielęgniarka z wieloletnim, wszechstronnym doświadczeniem.

W Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm Warszawa wykonuje pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych od zabiegów z wykorzystaniem igieł (mezoterapie, mikronakłuwanie), poprzez zabiegi laserowe (epilacja, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, laserowy resurfacing) po zabiegi kosmetyczne (peelingi, zabiegi na twarz i szyję).

Fanka zabiegów igłowych. Jest pewna, że igła to prawdziwa przyjaciółka kobiecej urody – przekonuje do tego pacjentki i skutecznie rozwiewa obawy przed ukłuciem. Nie jest to trudne: długoletnie doświadczenie w zawodzie, w połączeniu wysoką wrażliwością zaowocowało wprawną, pewną ręką i delikatnością w wykonywaniu tego typu zabiegów.

Poza swoją pracą Ilona uwielbia podróże – te dalekie i te zupełnie bliskie. Przepis na idealny urlop? Ciepły piasek, lazurowe morze, obowiązkowo w towarzystwie najbliższych. Gdy nie może wyjechać odpoczywa podczas spotkań z ukochanymi przyjaciółkami lub po prostu – z książką w ręku.